محصولات

پنل خورشیدی چیست؟ ׀ قیمت پنل خورشیدی ׀ خرید اینترنتی سولار

پنل خورشیدی چیست؟ ׀ قیمت پنل خورشیدی ׀ خرید اینترنتی سولار - 4.7 out of 5 1 based on 12 votes

صفحه ی خورشیدی یا پنل خورشیدی از مونتاژ سلول‌های خورشیدی به وجود می‌آید. از آنجا که یک صفحه خورشیدی مقداری خاص انرژی و آمپر تولید می‌کند، به همین دلیل قطعات و کارخانجات شامل چند صفحهٔ خورشیدی 
هستند.کار پنل خورشیدی این است که صفحه‌های خورشیدی انرژی و نور خورشید را به انرژی الکتریکی تبدیل می‌کنند. صفحات خورشیدی، از ترکیبات نیمه هادی ساخته می شوند که وظیفه آن‌ها تبدیل انرژی نورانی خورشید به انرژی الکتریکی می‌باشد. این صفحات با نام فتوولتائیک (PhotoVoltaic) یا سولار (Solar) شناخته نام برده می شود. صفحات فتوولتائیک (PhotoVoltaic) از نظر تکنولوژی و فناوری به ۳ قسمت تقسیم بندی می‌شوند.

خرید و فروش اینترنتی پنل خورشیدی

شماره تماس: 02133999115

 

-          صفحات فتوولتائیک پلی کریستال و یاPhotovoltaic Polycrystalline Panels

-          صفحات فتوولتائیک مونوکریستال و یاPhotovoltaic Monocrystalline Panels

-          صفحات فتوولتائیک نواری و یا Thin Film

 

استفاده از کریستالهای فتوولتائیک، استفاده از پوشش‌های خاص و یا استفاده از نانوتیوب‌های کربنی برای ما محرکی هستند تا از انرژی خورشیدی ارزانتر و بهتر استفاده کنیم. اخبار حاکی از آن میباشد که متخصصان در حال استفاده از تکنولوژی با یک ساختار متفاوت هستند که 5 برابر تاثیر گذارتر و 4 برابر ارزان تر از سلولهای خورشیدی فعلی می‌باشد. هر واحد خورشیدی از نه فرورفتگی تشکیل می شود که با ساختاری از لنزهای اکریلیک و دیواری بازتابنده که اشعه‌های خورشیدی را در سلولهای فتوولتائیک متمرکز می‌کند، است. این کار تعداد سلولهای PV را به تعداد 80 درصد کاهش می‌دهد. سلولهای PV در تولید الکتریسیته استفاده می‌شوند. یک تغییر دهندهٔ دما در زیر این قسمت قرار دارد و به تولید گرما برای گردش آب می‌پردازد. همچنین در این قسمت یک تانک ذخیره‌سازی آب وجود دارد که به منظور نگه داری آب گرم استفاده می‌شود پنل خورشیدی. 

به علاوه برای اشعه‌های خورشید، این آرایه دارای موتوری می‌باشد که اشعه‌های خورشید را هدایت می‌کنند. شرکت سازندهٔ اینپنل می‌گوید: این پنل بر روی سیستم انرژی خورشیدی جهانی تمرکز دارد (CUESS) و این قابلیت را ایجاد کرده است که انرژی خورشید را با هزینه‌ای کمتر و کارایی بیشتر نسبت به پنلهای فعلی به دست آورد صفحه خورشیدی .

 هر 4.5 متر مکعب از این آرایه، به اندازه 2.6 کیلووات انرژی تولید می‌کند. این در حالی است که پنلهای استاندارد PV با متراژی در حدودی ۱۲ الی ۱۴ متر مکعب همین مقدار انرژی را تولید می‌کنند. تکنیک خورشیدی می‌گوید پنلهای خورشیدی می‌توانند با یک چهارم هزینه‌های پنلهای معمولی انرژی و گرمای یکسانی تولید کند. این مدل پنل باید ده نمونهٔ آزاد برای تست و آزمایش داشته باشد و به عنوان یک نمونهٔ متفاوت در سراسر دنیا شناخته شود.

 

سوالات کاربران در مورد کارکرد و کاربرد پنل خورشیدی :

-          تفاوت سلول خورشیدی با صفحه خورشیدی چیست؟

-          مزایای صفحات فتوولتائیک نواری (Thin Film) چیست؟

-          انواع سیستم‌های خورشیدی (Solar Panel) قابل اجرا کدام هستند؟

-           انواع کاربرد صفحات خورشیدی

-          سیستمهای مستقل، متصل و هیبرید

-          مقایسه سیستمهای مستقل، متصل و هیبرید با یکدیگر

 

انواع پنل خورشیدی:

 

پنل خورشیدی مونو کریستال
پنل خورشیدی پلی کریستال
صفحات فتوولتاییک (نواری)

با انتخاب پنل خورشیدی شما مصرف کننده می توانید با انواع متنوعی از پنل خورشیدی آشنا شوید.  پنل خورشیدی مونو کریستال به صورت تک کریستالی بزرگ ساخته می شود که در صورت سطح یکسان صفحه خورشیدی ، بالاترین توان الکتریکی را در خروجی ایجاد می نماید. بهتر است بدانید که در مکان ها و ناحیه هایی که در دارای تابش آفتاب بیشتری و با افزایش دما کاهش پیدا می کند مورد استفاده قرار می گیرند و این گونه پنل ها ناحیه ای که بازتابش بیشتری دارد دارای بازدهی بالاتری می باشد .

پنل خورشیدی پلی کریستال در مناطق گرمسیر مناسب تراست به این دلیل که سطح آن روشن تر و انرژی تابشی خورشید را جذب می کند و افزایش مقاومت در اثر گرم تر شدن افت توان پنل خورشیدی کمتر می باشد . بازرگانی اینورتر گروپ ، دارای برترین پنل خورشیدی پلی کریستال که از نظر راندمان و بهره برداری دارای محیط کمتری برای نصب احتیاج است را تولید می نماید. پنل خورشیدی پلی کریستال ارزان تر و قیمت مناسب تر ، نسبت به مونو کریستال می باشند.

 صفحات فتوولتاییک(THIN FILM)
سلول خورشیدی (صفحات فتوولتاییک نواری) یک صفحه خورشیدی بسیار نازک از ماده فتوولتاییک قرار می دهند . زمانی که میزان فضا به طور محدود نداشته باشیم از این نوع پنل خورشیدی استفاده می شود و به صورت انعطاف پذیری تولید می شود و ظاهری هم شکل دارد .

خرید اینترنتی سولار:


اینورتر گروپ بزرگترین شرکت فنی و مهندسی در زمینه پنل خورشیدی و سیستم های خورشیدی و دارای برند های معتبر می باشد . جهت خرید اینترنتی سولار شما مشتریان عزیز می توانید به سایت رسمی اینورتر گروپ مراجعه نمایید و جهت خرید پنل خورشیدی می توانید به صورت تلفنی محصول خود را خریداری نمایید و جهت مشاوره فنی، با ما در تماس باشید. اینورتر گروپ این امکان را میدهد جهت خرید اینترنتی سولار به صورت سفارشی و ثبت سفارش جهت پروژه نیروگاه خورشیدی با ظرفیت بالا آمادگی خود را اعلام می نماید . پنل خورشیدی برای تقویت انرژی های تجدید پذیر و محیط زیست، با دارا بودن یک صفحه خورشیدی می توان مستقیما از نور خورشید برق تولید نمود ، می توان استفاده کرد.

 

کاربرد پنل خورشیدی پلی کریستال کجاست؟


پنل های خورشیدی پلی کریستال را می توان در تاسیسات، در مقیاس های کوچک و در مقیاس های بزرگ مورد استفاده قرار داد زیرا در دامنه وسیعی از وات، توان هم قرار دارد. از آنجا که تولید صفحات خورشیدی پلی کریستال ارزان تر و سازگار با محیط زیست است . در مزارع بزرگ خورشیدی ، آرایه های نصب شده بر روی سقف ، چراغ های راهنمایی ، خانه ها و غیره نیز استفاده می شود. پنل های خورشیدی پلی کریستال ارزان تر از پنل های تک کریستالی هستند ، با این وجود که کارآیی کمتری دارند و ظاهر آن نیز مطلوب  میباشد. هم چنین پنل خورشیدی پلی کریستال، در واقعیت نسبت به پنل خورشیدی مونو کریستال از کارآیی بیشتری برخوردار هستند زیرا از یک منبع سیلیکون جدا می شوند و از چندین منبع سیلیکونی مخلوط شده اند و کارآیی کمتری دارند. فناوری پنل خورشیدی پلی کریستال هزینه کمتری نسبت به پنل های خورشیدی مونو کریستال دارد اما از کارآیی کمتری نیز برخوردار هستند. پنل خورشیدی پلی کریستال در مناطق گرمسیر مناسب تراست به این دلیل که سطح آن روشن تر و انرژی تابشی خورشید را جذب می کند و افزایش مقاومت در اثر گرم تر شدن افت توان پنل خورشیدی کمتر می باشد . بازرگانی اینورتر گروپ ، دارای برترین پنل خورشیدی پلی کریستال که از نظر راندمان و بهره برداری دارای محیط کمتری برای نصب احتیاج است را تولید می نماید. پنل خورشیدی پلی کریستال ارزان تر و قیمت مناسب تر، نسبت به مونو کریستال می باشند

 

پنل خورشیدی برای تامین برق ویلا و باغ:


برای راه اندازی باغ ویلا می توانید برای هر کیلووات پنل خورشیدی ، حدود چهار کیلووات ساعت در روز تولید برق داشته باشید. بنابراین یک سیستم خورشیدی 5 کیلوواتی در یک روز ،حدود 20 کیلووات ساعت برق تولید می کند که به معنای آفتاب زیاد است اما خیلی گرم نیست. پنل خورشیدی یکی از مهم ترین ویژگی آن تولید برق است. منبع اصلی انرژی نور خورشیدی میزان کیفیت تابش به وضعیت جوی مربوط است .از پنل خورشیدی می توان برای  برق روشنایی ساختمان مورد نیاز باشد. پس از این که انرژی خورشیدی تبدیل به انرژی برق شد این جریان برق با استفاده از اینورتر به برق AC تبدیل می شود و انرژی برق تولید شده توسط پنل خورشیدی با استفاده از وسایل ایمنی قادر به روشن نمودن ساختمان می باشد. هم چنین پنل خورشیدی برای راه اندازی باغ و ویلاها در زمینی که در نزدیکی زیرساخت های شبکه برق موجود با قرار گرفتن در معرض آفتاب ساخته شده اند راه اندازی میشود. سپس باغ خورشیدی ، برق تمیز و تجدیدپذیر تولید می کند و آن را به شبکه برق تغذیه می کند و سوخت های فسیلی را جابجا می کند. بهتر است بدانید که پنل خورشیدی می تواند حل کننده مشکلات موجود در زمینه انرژی خورشیدی و محیط زیست و نیروگاهی کاربرد داشته باشد مانند : مصارف خانگی ، کشاورزی ، بالای دکل چراغ راهنمایی در جاده ها ، پارک ها و ویلای سقف شیب دار . نکته قابل توجه این است که، پنل خورشیدی فقط و فقط بستگی به نور خورشید دارد

 

تفاوت سلول خورشیدی با صفحه خورشیدی چیست؟

از نظر عملکرد و نوع کارکرد تفاوتی ندارند. از کنار هم قرار دادن تعدادی سلول خورشیدی و یا سولار سل (PV Cell) یک ماژول خورشیدی و جمعی از سلول خورشیدی (PV Module) ساخته می‌شود. از قرار دادن چند ماژول خورشیدی (PV Module) در کنار هم یک صفحه خورشیدی (PV Panel) ساخته می‌شود که عموماً در مصارف بزرگ ردیف‌های زیادی از صفحه خورشیدی (PV Panel) در کنار هم قرار می‌گیرند و یک سری خورشیدی (PV Array) تشکیل می‌دهند.

 

مزایای صفحات فتوولتائیک نواری (Thin Film) چیست؟

صفحات فتوولتائیک نواری و صفحات خورشیدی (Thin Film) بسیار سبک و باریک بوده و به همین علت از انعطاف‌پذیری بالایی در کاربردهای متفاوت دارا هستند. از نظر تکنولوژی جدیدترین نوع صفحه خورشیدی بوده و البته به دلیل نوع نیمه هادی‌ مصرفی در آن‌ها از بازده (راندمان) کمتری نسبت به صفحات کریستالی برخوردار هستند.

 

کاربرد پنل خورشیدی مونو کریستال کجاست؟

 

پنل خورشیدی مونو کریستال ، متشکل از سلول های خورشیدی مونو کریستالی است. این سلول ها از شمش استوانه ای سیلیکون ساخته شده از یک کریستال سیلیکون با خلوص بالا به همان روش نیمه هادی ساخته شده اند. شمش استوانه ای به صورت ویفرهای سلول تشکیل شده است. از بینانواع پنل ها ، پنل خورشیدی مونو کریستال به طور معمول بیشترین بازده و ظرفیت برق را دارد. صفحات خورشیدی مونو کریستال می توانند به بازدهی بالاتر از 20 درصد برسند ، در حالی که صفحات خورشیدی پلی کریستال معمولاً بین 15 تا 17 درصد کارایی دارند. هم چنین عملکرد پنل خورشیدی مونو کریستال در شرایط کم نور بهتر از صفحات خورشیدی پلی کریستالی با درجه مشابه است. هر دو نوع پنل خورشیدی از خورشید انرژی تولید می کنند. اما باید تفاوت های اساسی وجود داشته باشد. پنل های خورشیدی مونو کریستال و پلی کریستال در سیستم PV خورشیدی کلی عملکرد یکسانی دارند، آنها انرژی خورشید را گرفته و آن را به برق تبدیل می کنند. همچنین هر دو از سیلیکون ساخته شده اند که برای صفحات خورشیدی استفاده می شود زیرا عنصری بسیار فراوان و با دوام دارد. بسیاری از تولیدکنندگان صفحات خورشیدی، هم پنل های تک بلوری و هم چند بلوری تولید می کنند. به طور کلی صفحات خورشیدی مونو کریستال به عنوان یک محصول خورشیدی برتر در شرکت فنی و مهندسی اینورتر گروپ در نظر گرفته می شود.

جهت خرید پنل خورشیدی و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

شماره تماس: 02133999115

 

پنل خورشیدی ایرانی:


در حال حاضر شرکت فنی و مهندسی اینورتر گروپ در زمینه پنل خورشیدی برند ایرانی، با بهترین برند و بالاترین ظرفیت پنل خورشیدی در وات های مختلفی از قبیل 20 وات ، 30 وات ، 60 وات ، 80 وات ، 100 وات ، 150 وات ، 200 وات در حال عرضه و فروش میباشد. شرکت اینورتر گروپ یکی از پیشرفته ترین شرکت ها در زمینه پنل خورشیدی ایرانی دارا میباشد و به عنوان یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان پنل خورشیدی در ایران در حال فعالیت است. کاربردهای مهم و موثر پنل خورشیدی ایرانی در راه اندازی نیروگاه خورشیدی و ویلاهای سقف شیب دار کاربرد بسیار دارد. پنل خورشیدی ایرانی افزایش طول عمر بالایی دارد و هم چنین با توجه به دما نسبت به سایر پنل ها از راندمان بیشتری برخوردار هستند. پنل خورشیدی ایرانی را از شرکت اینورتر گروپ بخواهید.    

 

 

 

انواع سیستم‌های خورشیدی (Solar Panel) قابل نصب کدام هستند؟

سیستم‌های خورشیدی (Photovoltaic) بر اساس نحوه نصب و برق دهی به دو دسته متصل به شبکه و یا تزریق به شبکه (On Grid) و مستقل از شبکه و جدا از شبکه(Off Grid) تقسیم بندی می‌شوند.

 

کاربرد (On Grid) متصل به شبکه یا تزریق به شبکه بیشتر در مناطق شهری و نزدیک به شبکه برق و شرکت توزیع استفاده می‌شود. از مزایای آن کاهش مصرف برق بوده و می‌تواند نیاز به انرژی را تا حد قابل قبولی در ساعات روز برآورده کند.

 

کاربرد (Off Grid) مستقل از شبکه و جدا از شبکه بیشتر در مناطق دور از شهر یا دور از شبکه برق کاربرد داشته و به طور کاملاً مستقل در طول شبانه روز وظیفه تامین برق را بر عهده دارد.

 

از مزایای سیستم های خورشیدی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

-          عدم نیاز به شبکه سراسری.

-          عدم نیاز به سوخت.

-          سازگاری با محیط زیست، محیط زیست را آلوده نمی‌کند.

-          آلودگی صوتی ندارد.

-          برای تولید برق نیاز به آب ندارد.

 

از معایب سیستم های خورشیدی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

-          هزینه سرمایه‌گذاری اولیه بالا

-          وابسته به تغییرات تابش خورشید در طی روز و ماه‌های مختلف.

انواع کاربرد صفحات خورشیدی و پانل های خورشیدی:

سیستم‌های مستقل از شبکه برق و جدا از شبکه

سیستم‌های متصل به شبکه برق و تزریق به شبکه

سیستم‌های هیبرید

 

توضیحات سیستم های مستقل، متصل و هیبرید خورشیدی:

 

سیستم مستقل از شبکه خورشیدی چیست؟

 به سیستم هایی گفته می‌شود که انرژی مورد نیاز بطور کامل از طریق پنلهای خورشیدی تأمین می‌گردد و نیازی به شبکه سراسری برق و یا منبع تغذیه دیگری نمی‌باشد.

 

سیستم متصل به شبکه خورشیدی چیست؟

به سیستم هایی گفته می‌شود که انرژی الکتریکی حاصل از پانل های خورشیدی و صفحه خورشیدی به طور مستقیم به شبکه سراسری برق و شرکت توزیع تزریق می‌گردد. در واقع در این نوع سیستم ضمن تزریق انرژی الکتریکی به شبکه سراسری و متصل بودن به شبکه برق شهری برق از مزایای شبکه برق نیز استفاده می‌گردد.

 

پنل خورشیدی با جذب انرژی خورشید و تبدیل آن به برق برای خانه یا تجارت شما کار می کند.
خورشید ما یک راکتور هسته ای طبیعی است. این بسته های ریز انرژی به نام فوتون ها را آزاد می کند که 93 میلیون مایل از خورشید به زمین را در طی 8.5 دقیقه طی می کنند. در هر ساعت ، فوتون های کافی به سیاره ما تأثیر می گذارند تا انرژی خورشیدی کافی تولید کند تا به طور نظری نیازهای انرژی جهانی را برای یک سال کامل برآورده کند.
در حال حاضر توان پنل خورشیدی تنها پنج دهم یك درصد انرژی مصرفی  را شامل می شود. اما فناوری خورشیدی در حال پیشرفت است و هزینه خورشیدی به سرعت در حال افت است ، بنابراین توانایی ما برای مهار فراوانی انرژی خورشید در حال افزایش است.
گزارشی از آژانس بین المللی انرژی در سال 2017 نشان می دهد که خورشیدی به سریعترین منبع انرژی در جهان تبدیل شده است - اولین باری که رشد انرژی خورشیدی از تمام سوخت های دیگر پیشی گرفته است. در سالهای آینده همه ما از یک طریق یا روش دیگر از مزایای برق تولید شده توسط خورشیدی بهره مند خواهیم شد.

 

 قیمت پنل خورشیدی 220 ولت:


قیمت پنل خورشیدی 220 ولت ZYTECH ، YINGLI، SUNTECH را از شرکت فنی و مهندسی اینورتر گروپ بخواهید که از نظر کیفیت و بازدهی بسیار مقرون به صرفه و عالی هستند . اینورتر گروپ بزرگترین تولید کننده پنل خورشیدی ZYTECH و YINGLI، SUNTECH می باشد . برای قیمت پنل خورشیدی 220 ولت می توانید از طریق سایت اینورتر گروپ قسمت محصولات با ما در تماس باشید و با مارک های گوناگون توسط شرکت فعال اینورتر گروپ در زمینه سیستم خورشیدی به نمایش گذاشته می شود. شرکت اینورتر گروپ همیشه پنل خورشیدی خاصی را برای واردات انتخاب کرده که از لحاظ قیمت مطابق با سلیقه مصرف کنندگان می باشد. برای اطلاع پیدا کردن از قیمت پنل خورشیدی با وات های گوناگون به شرکت اینورتر گروپ مراجعه نمایید و با ما در تماس باشید. شما مشتریان گرامی می توانید قبل از خرید در صفحه لیست قیمت با انتخاب برند مورد نظرتان به اینورتر گروپ مراجعه نمایید . لیست قیمت پنل خورشیدی سولار یکی از بهترین وسیله برقی خورشیدی اینورتر گروپ بوده که می توان با در دسترس قرار دادن وات های آن به مشتریان عرضه کرد.

 

توان پنل خورشیدی:


پنل خورشیدی 5 وات ، پنل خورشیدی 10 وات ، پنل خورشیدی 20 وات ، پنل خورشیدی 30 وات ، پنل خورشیدی 40 وات ، پنل خورشیدی 60 وات ، پنل خورشیدی 80 وات،  پنل خورشیدی 100 وات ، پنل خورشیدی 150 وات ، پنل خورشیدی 200 وات ،  پنل خورشیدی 250 وات ، پنل خورشیدی 260 وات ، پنل خورشیدی 270 وات ، پنل خورشیدی 300 وات

 

بهترین پنل خورشیدی:


در این قسمت قصد داریم با سال ها تجربه در زمینه پنل خورشیدی در شرکت فنی و مهندسی اینورتر گروپ لیستی از بهترین و محبوب ترین پنل های خورشیدی با برندهای معتبر جهان را برای شما ارائه دهیم . بهترین پنل های خورشیدی اینورتر گروپ از قبیل :
پنل خورشیدی ZYTECH
پنل خورشیدی YINGLI
پنل خورشیدی SUNTECH
پنل خورشیدی SHARP
پنل خورشیدی AXITEC
دارای راندمان بالا و کیفیت و قیمت مناسب و هم چنین طول عمر بالا در اختیار مصرف کنندگان میباشد.

 

سیستم هیبریدی چیست؟

به سیستم هایی گفته می‌شود که از چند منبع تغذیه برای تغذیه انرژی الکتریکی مورد نیاز استفاده میشود و سیستم فتوولتائیک یکی از منابع تغذیه اصلی می‌باشد.
 از جمله منابع تأمین کننده انرژی دیگری که در این مجموعه استفاده می‌گردند شبکه سراسری برق، دیزل ژنراتور، توربینهای بادی و غیره می‌باشند.
 
 
مقایسه و تفاوت سیستمهای مستقل، متصل و هیبرید با یکدیگر چیست؟
مقایسه سیستمهای مستقل، متصل و هیبرید با یکدیگر
در سیستمهای مستقل تنها منبع تأمین کننده انرژی سیستم خورشیدی است.
 
در سیستمهای متصل به شبکه ضمن بهره جویی از مزایای شبکه سراسری برق از سیستمهای P.V نیز جهت کمک به شبکه سراسری و جلوگیری از افت ولتاژ استفاده می‌گردد.
 
در سیستمهای هیبرید منابع تأمین کننده انرژی چندگانه و در صورت قطع هر کدام از منبع دیگر استفاده می‌گردد. در این مدل احتمال قطع برق به حداقل می‌رسد.

 

 

12 comments

 • Comment Link مسعود نفیسی الإثنين, 22 شباط/فبراير 2021 15:40 posted by مسعود نفیسی

  در سیستم هیبرید منابع میتوانند به صورت همزمان جهت تامین انرژی مورد نیاز مورد استفاده قرارگیرند وسیستم تعدیل بار این امر را بعهده دارد وتنها در زمان قطع منابع عمل نمی نمایند علاوه بران این سیستمهای هیبریدی قابل بر نامه ریزی وبکار گیری جهت کاهش هزینه ها ومصرف بهینه از منابع موجود، میباشند بقیه موارد نسبتا صحیح بود اما پاره ای موارد با در نظر گرفتن اصول نگارش باید اصلاح گردند کلیات فنی نسبتا کامل بود که با توجه به تسلسل مطالب وگستردگی دامنه تعاریف قابل چشم پوشی میباشد

 • Comment Link محمد الأحد, 21 شباط/فبراير 2021 11:34 posted by محمد

  صفحه خورشیدی بیشتر برای کالکتورهای یا جمع کننده‌ های آبگرمکن خورشیدی مورد استفاده قرار می گیرد نه ماژول های فتوولتائیک

 • Comment Link اصغر خوش روش الخميس, 11 شباط/فبراير 2021 15:55 posted by اصغر خوش روش

  سلام
  سیستم هیبریدی درست میباشد.
  سیستم مستقل از شبکه ، همان off grid میباشد

 • Comment Link شایان صبوری الثلاثاء, 09 شباط/فبراير 2021 17:00 posted by شایان صبوری

  با سلام و وقت بخیر
  تفاوت سلول خورشیدی با صفحه خورشیدی . کاملا درسته

 • Comment Link مجتبی قاسمی الثلاثاء, 09 شباط/فبراير 2021 16:58 posted by مجتبی قاسمی

  سلام وقت بخیر
  سیستم مستقل از شبکه همان سیستم جدا از شبکه است. کاملا درسته

 • Comment Link وحید مولایی الثلاثاء, 09 شباط/فبراير 2021 16:57 posted by وحید مولایی

  سلام وقت بخیر
  سیستم های هیبریدی به درستی اشاره شده است . کاملا درسته

 • Comment Link آرمان دولتشاهی الثلاثاء, 09 شباط/فبراير 2021 16:55 posted by آرمان دولتشاهی

  با سلام و خسته نباشید
  پنل خورشیدی مونو به اشتباه مطرح شده

 • Comment Link محمد دولتی الثلاثاء, 09 شباط/فبراير 2021 16:54 posted by محمد دولتی

  سلام روز بخیر
  کاملا درسته

 • Comment Link بیژن میلادی الثلاثاء, 09 شباط/فبراير 2021 16:52 posted by بیژن میلادی

  سلام خسته نباشید
  کاملا درسته

 • Comment Link محسن مرادی الثلاثاء, 09 شباط/فبراير 2021 16:51 posted by محسن مرادی

  سلام وقت بخیر
  کاملا درسته

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.