محصولات

دوشنبه, 27 اسفند 1397 14:20

کاتالوگ جامع محصولات Flyer PLATINUM

مشتریان گرامی برای خرید اینورتر متصل به شبکه PLATINUM در سایت اینورتر گروپ ، شما می توانید در بخش دانلود کاتالوگ محصولات ، محصول مورد نظر خود را مشاهده نمایید و آن را خریداری کنید . کاتالوگ اینورتر های متصل به شبکه را می توانید در این قسمت دانلود کنید .
pdf
چهارشنبه, 27 دی 1396 12:38

کاتالوگ استراکچر

برای اطلاعات بیشتر از استراکچر خورشیدی ، می توانید با کلیک روی گزینه دانلود ، مطالعه نمایید و با اینورتر گروپ در تماس باشید . تمامی استراکچرهای خورشیدی دارای روکش گالوانیزه گرم می باشد .
pdf
چهارشنبه, 27 دی 1396 12:38

کاتالوگ شارژ کنترلر سولاریس

بشما مشتریان می توانید در این قسمت با مطالعه کاتالوگ شارژ کنترلر SOLARIS به تمامی سوالات خود برسید و قبل از خرید محصول با ما در تماس باشید . شارژ کنترلر SOLARIS از تنوع بالای محصولات برخوردار می باشند و شارژ کنترلر های MPPT و PWM از محصولات این شرکت می باشد .
pdf
چهارشنبه, 27 دی 1396 12:37

کاتالوگ شارژ کنترلر ای پی سولار

در این قسمت شما مشتریان گرامی می توانید برای دریافت کامل کاتالوگ شارژ کنترلر EP SOLAR ، به قسمت دانلود مراجعه نمایید و جهت خرید محصولات به صورت آنلاین ، محصول خود را خریداری نمایید . شارژ کنترلر EP SOLAR از کیفیت بالا برخوردار می باشد .
pdf
چهارشنبه, 27 دی 1396 12:37

کاتالوگ پنل خورشیدی سانتک

مشتریان گرامی در صورتی که نیاز به اطلاعات فنی بیشتر در مورد هریک از محصولات را می خواهید . می توانید از بخش کاتالوگ محصولات پنل خورشیدی SUNTECH را با کلیک روی گزینه دانلود به صورت جداگانه ملاحظه فرمایید .
pdf
چهارشنبه, 27 دی 1396 12:37

کاتالوگ جامع پنل خورشیدی یینگلی سولار

مشتریان عزیز شما در این بخش می توانید با مطالعه کاتالوگ پنل خورشیدی YINGLI و با مشخصات فنی کامل ، دانلود نمایید و جهت خرید محصولات با شرکت فنی و مهندسی اینورتر گروپ در تماس باشید . پنل های YINGLI ، شامل پنل خورشیدی مونو کریستال و پلی کریستال می باشد .
pdf
چهارشنبه, 27 دی 1396 12:29

کاتالوگ جامع محصولات PLATINUM آلمان

مشتریان گرامی در صورتی که نیاز به اطلاعات فنی بیشتر در مورد هریک از محصولات را می خواهید . می توانید از بخش کاتالوگ محصولات پنل خورشیدی SUNTECH را با کلیک روی گزینه دانلود به صورت جداگانه ملاحظه فرمایید .
pdf
چهارشنبه, 12 مهر 1396 15:27

کاتالوگ جامع محصولات اینورتر گروپ

جهت دریافت کاتالوگ محصولات اینورتر گروپ می توانید در این قسمت کاتالوگ مورد نظر خود را دریافت کرده و از آخرین و جدیدترین محصولات شرکت فنی و بازرگانی محصولات اینورتر گروپ با خبر شوید . اینورتر های متصل به شبکه و اینورتر مستقل از شبکه و هم چنین پنل خورشیدی و شارژ کنترلر خورشیدی از جمله محصولات وارداتی بازرگانی فنی و مهندسی اینورتر گروپ می باشد .
pdf
چهارشنبه, 12 مهر 1396 15:26

کاتالوگ جامع محصولات 6-Pack Brochure

مشتریان عزیز در این قسمت شما می توانید جهت مشاهده و اطلاعات فنی بیشتر در مورد اینورتر متصل به شبکه PLATINUM ، قسمت کاتالوگ محصولات اینجا برروی گزینه دانلود کلیک نمایید و جهت خرید آنلاین با شرکت اینورتر گروپ در تماس باشید .
pdf
چهارشنبه, 12 مهر 1396 14:59

کاتالوگ جامع محصولات COTEK تایوان

اینورتر گروپ ارائه دهنده انواع وات های اینورتر COTEK با بهترین کیفیت در اختیار مشتریان گرامی می باشد . لازم به ذکر است که شرکت اینورتر گروپ برای تمامی سوالات مشتریان، دانلود کاتالوگ محصولات را در اختیار قرار گذاشته است و برای دیدن اینورتر COTEK می توانید در بخش کاتالوگ محصولات، کلیک روی گزینه دانلود به سوالات خود برسید و محصول خود را خریداری نمایید .
pdf

طراحی و پیاده سازی M.A