محصولات

فتوسل DC

فتوسل ها برای کنترل  ساعت های روشنایی و خاموشی برق شهر می باشد. برق و صنعت اینورتر گروپ ارائه دهنده فتوسل DC با قیمت مناسب می باشد که با استفاده از این سنسور در زمان تاریک شدن هوا لامپ ها به صورت خودکار روشن  می شوند و در روشنایی هوا فتوسل به صورت خودکار لامپ ها را خاموش می کند.

لامپ LED با کنترل های الکتریکی مانند سنسور فوتوسل ، کنترل روز ، زمان سنج و غیره بسیار خوب کار می کنند. از طرف دیگر ، یک فلورسنت جمع و جور (CFL) به یک کنترل غیر الکترونیکی یا مکانیکی نیاز دارد. مشکل استفاده از هر دستگاه کنترل با CFL ، نشت ولتاژ است. برخی از کنترل های عکس در واقع مقدار کمی از جریان الکتریکی را در حالت خاموش نشت می کنند. بهترین روش برای آزمایش اینکه آیا فوتوسل موجود شما با CFL ها سازگار است ، اندازه گیری ولتاژ در سوکت در هنگام تابش نور خورشید است - یک متر دیجیتال مورد نیاز است. ولتاژ باید 0.0VAC باشد. وقتی خواندن دیگری را می بینید ، ممکن است سازگار نباشد. فتوسل های غروب تا غروب Precision با سیستم روشنایی CFL ، LED ، خورشیدی یا القایی به خوبی کار می کنند. این نوع سنسورهای غروب تا طلوع خورشید به خوبی با CFL کار می کنند زیرا کاملاً روشن یا خاموش و بدون نشت جریان هستند.

فتوسل چیست؟

فتوسل به سنسوری گفته می شود که امکان تشخیص نور را فراهم می کند. فتوسل عموما کوچک و بسیار ارزان قیمت می باشند و می توانند مصرف سیستم خورشیدی را تا چندین درصد کاهش دهد.

انواع فتوسل:

فتوسل یک ماژول حساس به نور است. فتوسل را می توان با اتصال به یک مدار الکتریکی یا الکترونیکی در طیف گسترده ای از برنامه ها مانند نور غروب آفتاب تا طلوع آفتاب که هر زمان شدت نور کم باشد به صورت مکانیکی روشن می شود استفاده نمود. فتوسل در ولتاژهای 12 ، 24 ، 48 با برق شهری با باتری کار می کنند.
فتوسل روبردی
فتوسل IP دار
فتوسل 10 آمپر صانت الکترونیک
فتوسل 16 آمپر صانت الکترونیک
فتوسل 10 آمپر میکرو الکترونیک
فتوسل شیوا امواج
فتوسل میکرو مکس

فتوسل 12 ولت:

فتوسل 12 ولت با برق مستقیم 12 ولت DC کار می کنند و روی باتری ماشین مورد استفاده می باشد.

فتوسل 24 ولت:

فتوسل 24 ولت، حسگرهایی هستند که به شما امکان تشخیص نور را می دهند. آنها کوچک ، ارزان ، کم مصرف ، کاربرد آسان دارند و فرسوده نیستند. فتوسل مقاومتی است که بسته به میزان تابش نور روی آن مقاومت را تغییر می دهد. یک فتوسل با قابلیت رسانایی نوری نیمه هادی کار می کند. انرژی فوتونهایی که به نیمه هادی برخورد می کنند ، الکترونها را برای جریان آزاد می کند و مقاومت را کاهش می دهد.

فتوسل PHOTO SWITCH:

فتوسل که نام انگلیسی آن Photocell و فتو سوییچ می باشد. نام های مختلف دیگری نیز دارد به فتوسل کلید نوری نیز گفته می شود.

نقشه و راهنما نصب فتوسل DC :

فتوسل های DC معمولا دارای 3 سیم می باشند. سیم ها به رنگ های مشکی ، سفید و قرمز هستند . در فتوسل های DC سیم مشکی به قسمت مثبت باتری وصل می شود و همین طور سیم سفید مشترک با سیم لامپ ما به قسمت منفی باتری وصل می شود و سیم قرمز به مثبت لامپ DC ما وصل می شود.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
فوتوسل 24 ولت DC - 5.0 out of 5 1 based on 2 votes
بازرگانی برق و صنعت اینورتر گروپ تولید کننده فتوسل DC در رنج 12 ولت و 24 ولت که در سیستم های خورشیدی می توانند بسیار کاربردی باشند. جهت خرید فتوسل…
این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)
فوتوسل 12 ولت DC - 4.0 out of 5 1 based on 4 votes
بازرگانی برق و صنعت اینورتر گروپ تولید کننده فتوسل DC در رنج 12 ولت و 24 ولت که در سیستم های خورشیدی می توانند بسیار کاربردی باشند. جهت خرید فتوسل…

طراحی و پیاده سازی M.A