محصولات

فتوسل DC

فوتوسل ها برای کنترلر ساعت های روشنایی و خاموشی در سیستم های خورشیدی و یا سیستم  برق شهری  که با استفادهاز آن و سنسور های موجود در آن زمان تاریک شدن هوا لامپ ها به صورت خودکار روشن می شود و در زمان روشنایی فوتوسل به صورت خودکار خاموش می شوند.فوتوسل به سنسوری گفته می شود. که امکان تشخیص نور را فراهم می کنند. فوتوسل ها کوچک بسیار ارزان می باشند.

فوتوسل 12 ولت DC - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
فتوسل DC 12 ولت فتوسل های DC سنسور و یا رله هایی هستند که به شما اجازه تشخیص نور را می دهند.فتوسل ها بسیار ارزان می باشند .و همجنین نصب آن ها بسیار آسان می باشد .به همین دلیل فتوسل ها اغلب در سیستم های روشنایی ،چراغ روشنایی ،اسباب بازی ها و وسایل لوازم خانگی مورد استفاده قرار میگیرند. .کارکرد فتوسل چگونه است؟ در فتوسل ها فوتوکاتریس از نور به یک ماده نیمه هادی هدایت می شوند و جریان از این عایق ها کنترل می شوند .
فوتوسل 24 ولت DC - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
فتوسل DC 24 ولت فتوسل های DC بسیار مناسب برای سیستم های خورشیدی می باشند که شارژ کنترلر این سیستم ها بدون تایمر می باشد و همچنین ما نیازمند به یک فتوسل می باشیم تا در هنگام غروب لامپ های ما را روشن کنند و در هنگام طلوع آفتاب لامپ های ما را خاموش نمایند. کاربرد فتوسل های DC بیشتر در بیلبورد های تبلیغاتی و تابلو های تبلیغاتی و همچنین جهت روشن نمودن چراغ های راه پله و ورودی ها در هنگام غروب می باشند .