محصولات

فتوسل DC

فتوسل ها برای کنترل  ساعت های روشنایی و خاموشی برق شهر می باشد. برق و صنعت اینورتر گروپ ارائه دهنده فتوسل DC با قیمت مناسب می باشد که با استفاده از این سنسور در زمان تاریک شدن هوا لامپ ها به صورت خودکار روشن  می شوند و در روشنایی هوا فتوسل به صورت خودکار لامپ ها را خاموش می کند.

فتوسل چیست؟

فتوسل به سنسوری گفته می شود که امکان تشخیص نور را فراهم می کند. فتوسل عموما کوچک و بسیار ارزان قیمت می باشند و می توانند مصرف سیستم خورشیدی را تا چندین درصد کاهش دهد.

 

فوتوسل 12 ولت DC - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
بازرگانی برق و صنعت اینورتر گروپ تولید کننده فتوسل DC در رنج 12 ولت و 24 ولت که در سیستم های خورشیدی می توانند بسیار کاربردی باشند. جهت خرید فتوسل DC می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید. شماره تماس: 02133999115 فتوسل DC 12 ولت فتوسل های DC سنسور و یا رله هایی هستند که به شما اجازه تشخیص نور را می دهند.فتوسل ها بسیار ارزان می باشند .و همجنین نصب آن ها بسیار آسان می باشد .به همین دلیل فتوسل ها اغلب در سیستم های روشنایی ،چراغ روشنایی ،اسباب بازی ها و وسایل لوازم خانگی مورد استفاده قرار میگیرند. .کارکرد فتوسل چگونه است؟ در فتوسل ها فوتوکاتریس از نور به یک ماده نیمه هادی هدایت می شوند و جریان از این عایق ها کنترل می شوند .
فوتوسل 24 ولت DC - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
بازرگانی برق و صنعت اینورتر گروپ تولید کننده فتوسل DC در رنج 12 ولت و 24 ولت که در سیستم های خورشیدی می توانند بسیار کاربردی باشند. جهت خرید فتوسل DC می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید. شماره تماس: 02133999115 فتوسل DC 24 ولت فتوسل های DC بسیار مناسب برای سیستم های خورشیدی می باشند که شارژ کنترلر این سیستم ها بدون تایمر می باشد و همچنین ما نیازمند به یک فتوسل می باشیم تا در هنگام غروب لامپ های ما را روشن کنند و در هنگام طلوع آفتاب لامپ های ما را خاموش نمایند. کاربرد فتوسل های DC بیشتر در بیلبورد های تبلیغاتی و تابلو های تبلیغاتی و همچنین جهت روشن نمودن چراغ های راه پله و ورودی ها در هنگام غروب می باشند .