محصولات

مشخصات، قیمت و خرید اینورتر خورشیدی کوتک COTEK

مشخصات، قیمت و خرید اینورتر خورشیدی کوتک COTEK - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote

اینورتر خورشیدی COTEK یا اینورتر PV ، نوعی مبدل برقی است که جریان مستقیم متغیر (DC) خروجی یک پنل خورشیدی فتوولتائیک (PV) را به یک جریان متناوب فرکانس ابزار (AC) تبدیل می کند که می تواند در یک شبکه الکتریکی تجاری یا استفاده شده توسط یک شبکه الکتریکی محلی و بدون شبکه مورد نیاز باشد. اینورتر خورشیدی کوتک (COTEK)با بیش از 20 میلیون واحد حمل و نقل در سراسر جهان ، خود را به عنوان یکی از تولید کنندگان برتر الکترونیک برق در جهان تأسیس کرده است. این واحدهای با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای جهانی هستند و در یک کشور از امکانات هنری ساخته شده و از عملکرد و قابلیت اطمینان نهایی اطمینان می یابند. شرکت الکترونیکی COTEK با مسئولیت محدود بیش از 25 سال به ارائه محصولات نوآورانه ، خدمات پیشرو و تضمین کیفیت کل متعهد شده است. شهرت جهانی چشمگیر ما برای طراحی ، توسعه و ساخت اینورترهای موج خالص ، لوازم برق صنعتی SMPS و شارژرهای باتری کنترل شده توسط ریزپردازنده است. کلیه کارخانه های ما مطابق با مشخصات کیفی ISO هستند و مطابق با استانداردهای ایمنی آمریکای شمالی و اروپا تولید می کنند. تمرکز ما این است که ضمن ارائه مشارکت در محیط ، محصول با کیفیت برتر و با قیمت های رقابتی ارائه دهیم. یکی از  اینورترهای موج خالص سینوسی، COTEK SP3000 میباشد که با توجه به کاربر طراحی شده است. این اینورتر خنک کننده دما و بار را فراهم می کند و دامنه وسیعی از دمای کار را برای انجام حتی کارهای بسیار خواستار حفظ می کند. یک طراحی جذاب و شیک را با یک تجربه کاربری پیشرفته برای ارائه محصولی که پاسخگوی نیاز شما باشد ، ترکیب کرده است. 

انواع اینورتر خورشیدی کوتک (COTEK)

سری SE

اینورترهای SE sinewave برای رفع نیازهای صنعتی و خانگی طراحی شده اند. آنها بالاترین خواسته های راحتی ، ایمنی و قابلیت اطمینان را برآورده می کنند. هر دستگاهی که برای شبکه برق عمومی طراحی شده باشد می تواند به آنها متصل شود. اینورترهای SE به عنوان منبع تنش در هر مکانی که شبکه عمومی در دسترس نباشد ، راه حل مناسبی است. اینورتر SE علاوه بر طراحی مدرن و مشخصات فنی آن ، تقریباً در همه کاربردها نیز آسان و اقتصادی است.

سری SK

اینورترهای SK با اندازه جمع و جور در مدلهای 12/24/48 ولت از 150 وات تا اینورتر قدرت موج بزرگ سینوسی 3000 وات بزرگ و قدرتمند موجود هستند. ساخته شده در چند مرحله ای از کنترل صرفه جویی در مصرف انرژی ، آن را با عملکرد عملی تر در صرفه جویی در مصرف باتری خود برای زمانی که بیشترین میزان به آن احتیاج دارید ، انجام داده است. اینورترهای سری SK با کیفیت عالی برای تولید خروجی موج سینوسی ، از نظر ایده آل برای سیستم های الکتریکی که از قبل شارژر باتری با کیفیتی دارند ، مناسب هستند. 

سری ST

اینورتر سری ST اینورترهای ST در مدل های 12/24/48 ولت از 600 تا 2500 وات در دسترس هستند. اینورتر ST طراحی شده برای ناوگان ، ابزار و وسایل نقلیه اضطراری برای اجرای ابزارها ، چراغ ها و تجهیزات است ، اینورتر ST دارای عملکرد صرفه جویی در مصرف انرژی و سوئیچ انتقال خودکار یکپارچه AC در کمتر از 14 ثانیه واکنش نشان می دهد. در صورت عدم استفاده ، اینورتر وارد حالت صرفه جویی در مصرف انرژی و صرفه جویی در مصرف باتری در هنگام نیاز به بیشترین میزان مصرف می شود. 

سری S

اینورتر سری S اینورترهای مستقل سری S با ارائه خروجی موج خالص سینوسی با کیفیت عالی ، در مدلهای 12/24/48 ولت از 150 تا 1500 وات در دسترس هستند. آنها از نظر ایده آل برای سیستم های الکتریکی که از قبل شارژر باتری با کیفیتی دارند مناسب هستند. برای کاربردهای صنعتی و تفریحی طراحی شده است ، توان خروجی AC آنها قادر به تحمل بارهای سنگین و بارهای AC کوچکتر ، با چندین بار است. 

موارد استفاده از اینورترخورشیدی کوتک (COTEK)

تامین برق جاده‌ها و تونل‌ها  در خصوص در مناطقی که به شبکه برق دسترسی ندارند. هم چنین تامین برق پاسگاه‌های مرزی که دور از شبکه برق هستند.

تامین برق پمپ‌ برداشت آب از چاه‌، قنات، چشمه‌ و رودخانه‌ جهت مصارف مسکونی و کشاورزی و سیستم‌های پشتیبانی ایستگاه‌های مخابراتی و فرستنده‌های رادیویی و تلوزیون ، تامین برق مصرفی هتل‌، بیمارستان‌، مدارس و چادر صحرایی و عشایری. هم چنین در ولتاژهای پایین بوق زده و خاموش می شود، محافظت در برابر اضافه ولتاژ، محافظت در برابر اضافه بار، محافظت در برابر افزایش دما، محفاظت در برابر اتصال کوتاه، محافظت در برابر قطب های مخالف مورد نیاز میباشد.  

مشاهده محصولات اینورتر خورشیدی کوتک COTEK اینورتر گروپ

مشاهده سایر محصولات اینورتر خورشیدی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.