محصولات

نکات مهم قبل از خرید اینورتر خورشیدی

نکات مهم قبل از خرید اینورتر خورشیدی - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote

زمان تابستان است و خورشید سوزان که از سر ما بالا می رود. بهترین راه برای برون رفت از این وضعیت خرید بهترین اینورتر برای خانه / محل کار است. خرید اینورتر مناسب بسیار مهم است. علاوه بر این ، با گزینه های دیگری مانند UPS خانگی موجود در بازار ، درک تفاوت بین این دو برای جلوگیری از هرگونه سردرگمی مهم است. بهتر است قبل از خرید یکی از دانشهایی در مورد آنچه در اینورتر جستجو می کنید بدست آورید. در ادامه بخوانید تا قبل از خرید اینورتر و نکاتی در مورد خرید یو پی اس در منزل ، ملاحظات دیگری را برای استفاده از آن بدانید:

1. مصرف انرژی خود را در نظر بگیرید

قبل از شروع خرید اینورتر برای خانه خود ، همیشه بهتر است از قبل تخمین تقریبی مصرف کل انرژی خود را بدانید. هر روز متوسط   تابستان را در نظر بگیرید و آنچه را که برای تأمین انرژی لازم دارید یادداشت کنید. یک اینورتر با یک ژنراتور بسیار متفاوت است به این معنا که هنگام قطع برق نمی تواند تمام وسایل برقی خانه شما را اداره کند. شما باید چند وسیله ضروری را که می خواهید در طول روز بمانید ، انتخاب کنید ، مهم نیست که چه چیزی! تعیین بار ترکیبی که با استفاده از اینورتر اجرا می شود از اهمیت اساسی در خرید اینورتر با اندازه مناسب برخوردار است. وات قدرت حاصل از هر دستگاهی که به اینورتر خود وصل خواهید شد می تواند به تصمیم گیری در مورد امتیاز VA اینورتر شما کمک کند.

٢-اینورتر می تواند وسایل الکتریکی سنگین مانند یخچال و فریزر را  روشن كند

یو پی اس خانگی هم اندازه یک اینورتر است ، تا آنجا که به جنبه عملکرد مربوط می شود - از هر دو دستگاه برای تبدیل جریان مستقیم به جریان متناوب استفاده می شود که به نوبه خود به عنوان گزینه پشتیبان برای تولید نیرو استفاده می شود. با این حال ، نکته اصلی تمایز بین اینورتر و یو پی اس - مخفف منبع تغذیه بدون وقفه — این است که در صورت قطع برق ، هیچ فاصله زمانی بین دستگاه های خاموش وجود ندارد و در صورت قطع شدن مجدداً از آن استفاده می شود. یو پی اس خانگی با این حال ، با دستگاه هایی که از اینورتر تغذیه می شوند ، هنگام خاموش شدن برق ، مدت زمان بسیار کوتاهی از خاموشی کل وجود دارد. تنها به همین دلیل است که بیشتر رایانه ها و لپ تاپ ها در خانه ها و دفاتر به جای اینورتر توسط UPS ها متصل می شوند تا به کاربران اجازه دهند قبل از خاموش کردن دستگاه های خود ، اطلاعات بحرانی خود را ذخیره کنند.


خواندن این مقاله به شما توصیه میشود: اینورتر خورشیدی چیست ؟

٣- آيا ميدانيد با استفاده از اینورتر می توانید از چه وسایلی استفاده کنید؟

از اینورتر برای روشن كردن وسایلی مانند یخچال ها و تهویه هوا می توان استفاده کرد. اما موتورهای مذکور مجهز به کمپرسورهایی هستند که به جریان عظیمی نیاز دارند ، به خصوص برای راه اندازی. بنابراین ، برای تهیه چنین وسایل طراحی سنگین جریان ، بهتر است اینورترهایی خریداری کنید که دارای مقادیر VA و اندازه و اندازه بالایی باشند یا اینورترهایی که به خصوص برای تهیه یخچال و کولرها طراحی شده اند.

٤- از رتبه بندی VA ولت آمپر که اینورتر شما به آن نیاز دارد ، آگاه باشید

رتبه‌بندی توان VA و رتبه‌بندی وات نباید به طور متناوب در نظر گرفته شود. وسایلی که ما در اطراف خانه های خود از قبیل چراغ ، لامپ ، یخچال ، سیستم های تهویه هوا و غیره از آنها استفاده می کنیم از جمله مصرف برق هستند و از این رو در وات رده بندی می شوند. در مقابل ، تجهیزات تولید برق از جمله اینورترها ، منبع تغذیه بدون وقفه ، ژنراتورها و همکاران در VA رتبه بندی می شوند. VA در واقع قدرت ظاهری است و محصول ولتاژ و جریان مورد نیاز تجهیزات است.

سناریوی مورد ایده آل ، مقدار VA ولت آمپر و مقدار وات را یکسان می داند. با این حال ، در مدارهای واقعی ، عملاً امکان یکسان بودن آنها وجود ندارد.

از طرف تولید کنندگان گمراه نشوید که باور کنید که هر دو یکسان هستند.

٥- ملاحظات متفرقه

مانند هر محصول ، با یو پی اس و اینورتر نیز ، شما باید اطمینان حاصل کنید که محصولات تحت یک دوره ضمانت تعیین شده توسط سازنده محافظت می شوند. اینورترها وسایلی هستند که به هیچ وجه نیاز به تعمیر و نگهداری ندارند ، مگر اینکه آنها به طور كامل به مشكل برخورد كنند. هر اینورتر 100٪ کارآمد نیست زیرا بخشی از انرژی خود را برای تغذیه مدار خود و اجرای فن خنک کننده استفاده می کند.

اکنون که می دانید همه چیز برای خرید اینورتر کامل وجود دارد ، حتماً فقط از تولید کنندگان معتبر خریداری کنید. COTEK , Link Champ , Suoer از مشهورترین تولید کنندگان اینورترها و یو پی اس های خانگي هستند.

برای مشاوره و راهنمایی های بیشتر میتوانید با مشاوران ما تماس بگیرید : 

شماره تماس: 02133999115

مشاهده لیست محصولات اینورتر گروپ

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

طراحی و پیاده سازی M.A