محصولات

چهارشنبه, 12 بهمن 1401 20:35

پنل خورشیدی 100 وات

نوشته شده توسط

برق یکی از ملزومات انکار نشدنی زندگی روزمره ماست و روش‌های قدیمی تولید آن در حال فراموش شدن هستند چراکه تکنولوژی پنل‌های خورشیدی در سال 2008 به بازار آمد و خیلی زود گرد و خاک به پا کرد. در میان همه منابع تجدید نشدنی و ناپایداری که در زمین برای ما وجود دارد، خورشید و انرژی بالای آن موهبتی بی‌نظیر و تمام ‌نشدنی است. استفاده از این منبع بزرگ برای تامین نیازهای بشر و تضمین آینده کره زمین حیاتی است. 

تاریخچه پنل خورشیدی 

استفاده از نیروی خورشید و تبدیل آن به دیگر نیروها امری عجیب نبوده و انسان‌ها در طول دوران حیاط خود از آن بهره برده‌اند؛ اما اولین سلول خورشیدی که شباهت زیادی به پنل‌های خورشیدی امروزه را داشت؛ در سال 1954 توسط سه دانشمند آمریکایی ساخته شد. 

بعد از آن این اختراع به سرعت پیشرفت کرد و در سال 1963 توسط ژاپن در یک فانوس دریایی قرار داده شد و یکسال بعد ناسا آن را به فضا پرتاب کرد. بعد از آن شاهد ظهور آبگرمکن خورشیدی، هواپیما و اتوموبیل خورشیدی، موسسه تحقیقات و پشت‌بام خورشیدی در کالیفرنیا و در نهایت بزرگ‌ترین پارک خورشیدی جهان در آلمان بودیم.

نحوه کار پنل خورشیدی

برای دانستن نحوه کار این تجهیزات فوق‌العاده بیایید نگاهی به طرز کار نور و گرمای خورشید بیندازیم. خورشید توده‌ای از گاز هلیوم است که هنگام گداخت، فوتون‌های انرژی فراوانی از خود ساتط می‌کند که فاقد جرم بوده و توانایی حرکت در خلا را دارند. 

کار پنل‌های خورشیدی به دام انداختن این ذرات انرژی و به حرکت درآوردن الکترون‌ها است تا برق به جریان درآید. درواقع این پنل‌ها از دو صفحه مثبت و منفی تشکیل شده‌اند و با گیر انداختن این فوتون‌ها باعث می‌شوند انرژی آن‌ها به الکترون‌ها منتقل شده و حرکت کنند. تقریبا مانند اتفاقی که در باتری میفتد.

 

مزایای پنل خورشیدی

آمارها حاکی از پیشرفت و افزایش پنل‌های خورشیدی دارد چراکه مزایای زیر را همراه خود دارند:

• برای استفاده از آن به جریان اصلی برق احتیاجی نیست.

• عدم الزام به نصب دکل، سدهای آبی، سیم‌کشی و هزینه‌های بالای تولید برق از مزایای پنل‌های خورشیدی هستند. این سیستم قابلیت 30 سال ماندگاری را دارد.  

• یکی از بهترین انرژی‌های پاک و تجدیدپذیر است که آلودگی محیط‌زیستی و افزایش گرمای جهانی را به همراه ندارد. 

• تنها هزینه‌ای که باید برای داشتن این انرژی برای مدت طولانی پرداخت کنید، همان هزینه اولیه تجهیزات است و پس از آن خورشید برای سال‌ها گرمای خود را به شما می‌بخشد. 

• می‌توانید مازاد انرژی تولیدی را بفروشید و کسب درآمد کنید.

کاربرد پنل خورشیدی

شاید فکر کنید این تجهیزات کاربردی فقط برای کارخانه‌ها و کارگاه‌های بزرگ و یا شاید غیرقابل دسترس باشد؛ اما خوب است بدانید که این تکنولوژی کاملا قابل دسترس است. پنل‌های خورشیدی تنها برای استفاده صنعتی نیستند و شما نیز می‌توانید از آن روی پشت‌بام منزل خود بهره ببرید. 

برای خرید پنل‌های خورشیدی 100 وات باکیفیت و مشاره درباره بهترین مدل باتوجه به نیاز شما با مشاوران اینورتر گروپ تماس بگیرید.

 

چهارشنبه, 12 بهمن 1401 20:07

نمایندگی رله پیلز

نوشته شده توسط

رله پیلز Pilz Relay، محافظ انسان در برابر خطرات ماشین است. استفاده از این ابزار کاربردی توانست به عنوان نقطه عطفی در فناوری، موجبات حفاظت انسان در برابر خطرات احتمالی در اجرای انواع پروژه‌های برق و الکتریکی را فراهم آورد. در این مقاله شما با این وسیله و کاربرد‌های آن بیشتر آشنا می‌شوید. پس تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

آشنایی با رله پیلز Pilz Relay

نام تجاری رله پیلز PNOZ  بوده و مترادف واژه رله ایمنی است. وظیفه این وسیله پر کاربرد به عنوان مدلی از رله ایمنی، ایجاد توابع امن و کاهش خطرات برای انواع فعالیت‌ها و پروژه‌های الکتریکی است. این کار را در زمان بروز خطا، با ایجاد یک پاسخ قابل اعتماد و مطمئن انجام می‌دهد. 

هر نوع از انواع رله پیلز یا همان رله ایمنی، با قابلیت‌ها و عملکرد‌های مختلفی همراه بوده و بر عملکرد خاصی نظارت دارند. به همین خاطر زمانی که این وسیله را به دیگر رله‌ها متصل کنید، قادر خواهید بود به حالت مطلوبی بر عملکرد‌های کارخانه و دستگاه‌ها نظارت داشته باشید. 

در ابتدای ابداع و اختراع این ابزار که حدودا به سال 1987 مربوط می‌شود، شرکت Pilz از اولین محصول خود با نام Emergency Stop Relay رونمایی کرد. این وسیله برای حفاظت انسان در برابر انواع ماشین‌های صنعتی ساخته شد. اما امروزه به هدف برآورده کردن استانداردهای ایمنی، با انجام یک راهکار کارآمد و ایمن برای تجهیزات و پرسنل مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

استفاده از این وسیله می‌تواند برای افزایش عمر دستگاه‌های الکتریکی نیز کارآمد باشد. می‌تواند برای کاهش هزینه‌های غیر منتظره، کاربری از این وسیله بسیار کارآمد، بهینه و مطلوب باشد. 

از آنجایی که وجود ریسک می‌تواند برای هر نوع فعالیتی شرایط اختلال و عدم دستیابی به موفقیت را شامل شود، استفاده ار رله پیلز می‌تواند کاهش ریسک را برای سلامت و جان کارمندان انواع مختلفی از کسب و کار‌ها فراهم آورد. 

کاهش جایگزینی تجهیزات و یا وقوع خطرات پرهزینه، با استفاده از این وسیله ممکن خواهد بود. 

آشنایی با نوع عملکرد و انواع رله پیلز Pilz Relay 

رله پیلز می‌تواند وقوع خطرات برای انواع دستگاه‌های الکتریکی و انسان را به حداقل‌ترین حالت کاهش دهد. هنگامی که جریان ضعیفی وارد سیم‌پیچ‌ها می‌شود، رله پیلز شرایط برای تبدیل هسته آهنی و سیم پیچ به آهن‌ربا را فراهم می‌آورد. در ادامه، حالت صفحه پلاتین که به شکل فنری است را از بین برده و آن را به طرف هسته سیم‌پیچ هدایت می‌کند. این کار موجبات عبور جریان و اتصال کنتاکت‌ها به یکدیگر خواهد شد.

 

مدل رله پیلز آلمانی PILZ GERMANY

با استفاده از این مدل می‌توان شرایط برای بروز صدمه به قسمت‌های سالم دستگاه‌های الکتریکی را به حداقل رساند. از طرفی دیگر با این وسیله می‌توان کاهش چشم‌گیر صدمات احتمالی بیشتر برای قسمت آسیب‌دیده دستگاه‌های الکتریکی را فراهم آورد. این نوع از رله‌ها بر اساس تجربه با بهترین عملکرد همراهند. 

با استفاده از این مدل می‌توان سرعت در عملکرد، پایداری و حساسیت مطلوب را تجربه کرد. این مدل با هزینه‌های مقرون به صرفه‌ای همراه است. کاربری از این مدل آلمانی می‌تواند فقط قسمت آسیب دیده را از مدار خارج کرده و کاهش فاصله زمانی، بین عملکرد و اتصال را موجب می‌شود. 

این مدل تفاوت مشخصی را برای حد بین مقدار حداقل غیر مجاز و حداکثر مجاز لحاظ خواهد کرد.

مدل  Monitoring Relays

مدل دیگر را به نمونه‌ای از رله پیلز اختصاص می‌دهیم با نام Monitoring Relays یا رله‌های نظارت کننده. این‌ نوع که در جهان شناخته شده و پر کاربر هستند، به عنوان رله‌های چندکاره معروفند.  

می‌توانند نظارت و پشتیبانی برنامه‌های وسیعی را پوشش دهند. 

مدل PNOZ S50

این مدل به هدف تنظیم هر پارامتر کاهش ولتاژ و تحریک دائم مورد استفاده قرار می‌گیرد. در ادامه شرایط برای دریافت کارایی بیشتر عملکرد‌ها بر اساس کاهش زمان در تهویه کوتاه فراهم می‌شود. استفاده از این نوع از رله پیلز می‌تواند شرایط را برای اعمال تغییرات اضطراری و سریع و البته کنترل بیشتر ترمز ایمن را فراهم ‌آورد.

رله pilz می‌تواند درعملکرد با شرایط نرمال، نیاز به نگهداری و تعمیر را با استفاده از یک تحلیل سوئیچینگ آرام کاهش ‌دهد.

مدل زکوندر یا رله ثانویه

در این مدل، دریافت نیرو برای سیم پیچ تحریک کننده از طرف سیم پیچ ثانویه خواهد بود. 

مزایا در این مدل

این مدل از حساسیت بیشتر و البته از حجم کمتری برخوردار است.

معایب در این مدل

احتمال خرابی در این مدل بیشتر بوده و از طرف دیگر هزینه زیادی برای این مدل باید پرداخت شود.

رله پریمر یا رله اولیه

در این نوع از رله به طور مستقیم سیم پیچ خاصی در حالت تحریک شده در مسیر است. به همین منظور فرایند بدون ولتاژ و یا ترانس جریان در مدار فعالیت خواهد کرد.

مزایا در این مدل:

این مدل از قیمت کمتری نسبت به مدل‌های دیگر برخوردار است. در سیستم حفاظتی این مدل نیز اشکالات با سرعت بیشتری تشخیص داده می‌شوند.

معایب در این مدل:

 

در زمان کار، دسترسی ممکن نیست و جریان و ولتاژ با محدودیت همراه است. از طرف دیگر حساسیت در این فرایند کمتر است واز نظر عایق‌بندی از حجم زیادی برخوردار است.

دیگر کاربرد‌های رله پیلز Pilz Relay

می توان از رله پیلز، برای کارخانجات و ماشین‌آلات الکتریکی بیشتر از چهار عملکرد ایمنی و مستقل استفاده کرد.

کاربری از رله‌های ایمنی صیانت و سلامتی افراد و ماشین‌آلات صنعتی در برابر ولتاژ باقی مانده، ولتاژ بیش از حد، گسل‌های عایق، قدرت واقعی، اضافه بار، توقف مانیتور و دما اضافه بار، اولویت صیانت و سلامتی افراد و فراهم خواهد شد.

استفاده از رله پیلز، اجرای یک چرخه تولید کارآمد به همراه پرداخت هزینه‌های معقول تضمین شده خواهد بود.

نتیجه گیری

برای داشتن یک کارخانه فعال با استفاده از انواع ماشین‌آلات صنعتی الکتریکی، اهمیت به سلامت نیروهای انسانی و دستگاه‌های مورد استفاده قرار داده شده امری واجب و اجتناب ناپذیر است. به همین دلیل می‌توان از وسیله‌ای پر کاربرد به هدف نظارت بر ایمنی فرایند‌‌ها به نام رله پیلز Pilz Relay استفاده کرد. 

 

این وسیله در مدل‌های مختلف با کارایی‌متنوع، امروزه در بازار ایران در دسترس مدیران و کارفرمایان قرار داده شده است.کاربری از این وسیله می‌تواند در کاهش هزینه و افزایش کاربری نقش مهمی داشته باشد.

 

 

چهارشنبه, 12 بهمن 1401 19:50

پنل خورشیدی ۳۹۰ وات

نوشته شده توسط

درباره پنل خورشیدی ۳۹۰ وات

پنل‌ خورشیدی ۳۹۰ وات دقیق و پر‌توان است. این محصول برای مشاغل مختلف و خانه‌هایی که علاقه‌مند به عملکرد بالا و صرفه‌جویی در مصرف انرژی هستند تولید شده است. در این مقاله قصد داریم شما را با یکی از پیچیده‌ترین و کاربردی‌‌ترین اختراعات بشر آشنا سازیم. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

  

پنل خورشیدی ۳۹۰ وات، تبلوری در زندگی انسان‌

پنل‌ خورشیدی بسیار قابل اطمینان بوده و بازدهی انرژی در این تکنولوژی مداوم خواهد بود. ساخت این محصول نوآورانه، با کیفیت بالایی که دارد می‌تواند به عنوان یک خرید مقرون به صرفه معرفی شود. استفاده از پنل‌ خورشیدی ۳۹۰ وات می‌تواند به مدت طولانی و پایدار، انرژی مصرفی منازل و انواع محیط‌های اداری و صنعتی را تامین نماید. 

تولید این محصول ماحصل سال‌ها تحقیق، پژوهش و آزمایشات متعدد توسط دانشمندان است. تولید‌کنندگان این محصول قادرند آن را در انواع مختلف و با قابلیت‌های متفاوت تولید کنند. در انواع و اندازه‌های مختلف و البته در توان‌‌های گوناگون با توجه به نوع استفاده مانند نوع ۳۹۰ وات و غیره. 

هر کدام از انواع این محصولات، از قابلیت‌ها و کاربری‌های مختلفی تشکیل می‌شوند. پس می‌توان برای محیط‌های مختلف، انواع گوناگون این محصول را انتخاب و استفاده کرد.

ساخت پنل خورشیدی، کمکی برای بقا زندگی

نکته حائز اهمیت دیگری که باید به آن اشاره شود این است که، پنل‌های خورشیدی کاملا شرایط تطبیق‌‌پذیری زیست محیطی برخوردار هستند. یعنی علاوه بر آنکه هیچ آسیبی به محیط زیست وارد نخواهند کرد، تولید این محصول در زمینه عدم ایجاد مخاطرات محیطی و افزایش فرایند Green IT، بیشترین کمک را دنیا خواهد کرد.

اگر به دنبال صرفه‌جویی و البته کمک به سلامت و بقا محیط زیست هستید، تامین انواع انرژی‌ها از طریق استفاده این محصول بی‌نظیر امکان‌پذیر است، پس فرصت را از دست ندهید. راحتی و آسایش در زندگی بهترین هدیه‌ای است که می‌توانید به آیندگان تقدیم کنید. کاربری از این محصول و جایگزینی آن با انواع روش‌های تامین انرژی شیمیایی، می‌تواند برای نسل‌های آینده بهترین هدیه باشد.

 امروزه این محصول در کنار داشتن کیفیت بالا و به دلیل داشتن راندمان بی‌نظیر، از سمت تولیدکنندگان به همراه گارانتی بلند مدت ارائه می‌شود. می‌توان از این محصول بدون کوچکترین تردیدی، در صنایع مختلف استفاده کرد و محدودیتی در این موضوع وجود ندارد. 

 

وجود فناوری Cello در ساخت این محصول

وجود راندمان بالا در پنل خورشیدی، مدیون فناوری  Cello استفاده شده در اختراع آن است. به همین خاطر می‌توان به جرات، این محصول را به عنوان یکی از بالاترین افتخارات و اختراعات بی‌نظیر انسان معرفی نمود. با استفاده از فناوری Cello، توان خروجی انرژی محصول و سلامت کارایی آن تضمین می‌شود. 

به همین دلیل است که این محصول امروزه به عنوان یکی از قدرتمندترین و همه کاره‌ترین ماژول‌های موجود در بازار نامیده می‌شود.

شرایط ظاهری در پنل خورشیدی

این محصول در عین حال که از فناوری پیچیده‌ای برخوردار است، در انواع متنوع با طراحی‌های شیک و بی‌نظیر تولید می‌شود. محل استفاده از آن در محیط‌های مرتفع است. به همین دلیل اگر قصد دارید از آن برای تامین انرژی‌های منزل خود استفاده کنید، باید آن‌ها توسط متصدیان و کارشناسان، در پشت‌بام‌‌‌ها و سقف‌ها جاسازی شده و مورد استفاده قرارگیرند. 

به همین منظور، زمانی که پنل خورشیدی در محل‌های مشخص نصب شود، به دلیل انعکاس پرتو‌های ساطع شده از خورشید، موجبات زیبایی وصف‌ناپذیری را در محیط فراهم خواهند نمود.

کیفیت و توانمندی در انواع پنل خورشیدی

از اولین تولیدات پنل خورشیدی، می‌توان به ماژول PV اشاره داشت. این محصول از فاکتور‌های استاندارد برخوردار است. اما نتوانست به طور دقیق و کامل، خواسته دانشمندان را براورده کند. این محصول در محیط‌های خاص، تنها توان اجرای فرایند‌های تولید انرژی را داشت و در قرارگیری موقعیت‌های گوناگون از محدودیت‌های فراوانی برخوردار بود.

 اما در ادامه، با پیشرفت در تکنولوژی و افزایش آگاهی و با توجه به استفاده از نتایج آزمون و ‌خطا‌های به‌دست آمده، امروزه شاهد آن هستیم که دانشمندان موفق به ساخت ماژولی جدیدتر به نام LG Neon 2 BiFacial شده‌اند. 

این نوع از پنل خورشیدی، برای جذب تابش و پرتو‌های خورشید، نه تنها محدودیتی ندارد بلکه، قادر است با استفاده از یک صفحه پشتی شفاف طراحی شده هم از جلو و هم از پشت توسط سلول‌هایNeON، شرایط جذب پرتو‌های خورشیدی را به هدف تولید انرژی داشته باشد.  

از طرف دیگر، این ماژول خورشیدی می‌تواند از ماژول‌های کناری نیز تولید انرژی را داشته باشد. در نتیجه این قابلیت‌ها در این محصول اجازه می‌دهد تا 30 درصد انرژی بیشتری نسبت به ماژول‌های PV استاندارد تولید کند.

مزایای استفاده از پنل خورشیدی

• پنل خورشیدی، محصول قابل اعتمادی است. زیرا کاربری از این محصول منجر به کاهش مقاومت الکترودها و جریان کمتر در آن‌ها می‌شود. 

• از طرف دیگر می‌تواند به بهترین نحو، تلفات عدم تطابق و سایش سلول را کاهش دهد. 

• این محصول با طراحی منحصر‌به‌فردی که دارد، از عملکرد و بازدهی بالایی نیز برخوردار است. 

• راندمان تبدیل انرژی در پنل خورشیدی بسیار مطلوب است. می‌تواند تا 19.9٪ از طریق فناوری سلولی پیشرفته‌ای که دارد، انرژی تولید نماید.

• در این محصول از جریان Suntech به هدف فرآیند مرتب‌سازی استفاده شده است. می‌تواند تا 2٪ تلفات برق ناشی از عدم تطابق جریان را با تکنیک مرتب‌سازی جریان برای به حداکثر رساندن توان خروجی سیستم کاهش داد.

• پنل خورشیدی 390 وات عملکرد بسیار خوبی دارد، زیرا در شرایط نور ضعیف و شرایط آب‌وهوایی ابری و در زمان غروب آفتاب   توان خروجی بیشتری از آن مشاهده خواهید کرد.

• این ماژول خورشیدی می‌تواند در دمای پایین، شرایط را برای تولید توان خروجی افزایش دهد.

• حتی نزولات محیطی مانند برف و باد نیز خدشه‌ای برای کاربری از این ماژول به‌وجود نمی‌آورند. این محصول از گواهی مقاومت (3800 پاسکال) در برابر باد شدید و (6000 پاسکال) در برابر برف برخوردار است.

• در محیط‌های صحرایی خشن و خشک نیز از پایداری بالایی برخوردار است.

نتیجه گیری

افزایش جمعیت در کره زمین، افزایش مصرف انرژی را نیز به دنبال دارد. انرژی‌های شیمیایی که برای بقای نسل انسان تهدید جدی خواهد بود. این موضوع با تولید گازهای گل‌خانه‌ای همراه است. این‌گازها دلیل خوبی برای افزایش تخریب لایه اوزون هستند. پس استفاده از پنل خورشیدی به هدف تولید انرژی و جایگزینی آن با تولیدات شیمیایی، می‌تواند نوید زندگی برای انسان و نسل‌های آینده باشد.

 

 

 

خودرو یکی از ابزارهای اصلی زندگی روزمره انسان‌ها است و کسی نمی‌تواند زندگی بدون اتومبیل را تصور کند. صنعت خودرو یکی از بزرگ‌ترین صنعت‌های جهان بوده و رقابت در آن بسیار بالا است. سرعت پیشرفت آن نیز سر به فلک می‌کشد؛ ارزش صنعت خودروی جهان چیزی بالغ‌بر 2.9 تریلیون دلار است که رقم سرسام‌آوری است. این روزها نیز خودروی برقی بر سر زبان‌ها افتاده و می‌گویند که آینده این صنعت متعلق به آن‌ها است؛ اما خودرو چه برقی باشد و چه بنزینی، به باتری احتیاج دارد. حتما برایتان پیش آمده که به اصطلاح باتری خالی کرده باشید و مجبور شوید باتری به باتری (یعنی آن را شارژ کنید) کنید؛ اما شارژ کردن باتری با شارژر آن هم ممکن است. با ما همراه باشید تا چیستی، کاربرد، مزایا و معایب شارژر باتری خودرو را به شما بگوییم.

 باتری ماشین چیست؟

باتری یکی از قطعه‌های اصلی تولید نیروی محرکه ماشین است و می‌دانید که کار تامین و ذخیره برق را انجام می‌دهد. باتری خودرو انواع مختلفی دارد و براساس نوع آن گاهی عملکردشان نیز با یکدیگر متفاوت است؛ اما به طور کلی باتری خودرو نیز مانند باتری‌های یکبار مصرف از دو سر مثبت و منفی تشکیل شده‌اند که سبب  ایجاد الکتریسیته شوند. 

این قطعه الکترونیکی مهم برق اولیه مورد نیاز خودرو برای روشن شدن را تامین می‌کند. یکی از علائمی که نشان می‌دهد باتری شما شارژ خالی کرده و یا به اصطلاح خوابیده است؛ دیر روشن شدن ماشین و یا حتی اصلا روشن نشدن آن است. درواقع اگر خودروی شما روشن نمی‌شود، اولین مشکلی که باید به آن شک کنید، خوابیدن باتری است. 

البته نگران نشوید چراکه اکثر اوقات با شارژ کردن باتری مشکل حل خواهد شد؛ اما این قطعه الکترونیکی نیز مانند هر وسیله دیگری طول عمری دارد و ممکن است مجبور شوید باتری جدیدی برای اتومبیل خود تهیه کنید. البته راهکارهایی هستند که می‌توانند طول عمر باتری شما را افزایش دهند؛ برای ذکر این راهکارها بیایید در ابتدا نگاهی به ساختار باتری و انواع آن بیندازیم.

 انواع باتری خودرو

باتری انواع مختلفی دارد؛ اما دو نوع کلی آن در بازار ایران، مدل اتمی و اسیدی است. تفاوت این دو باتری نیز در مواد استفاده شده در آن‌‌‌‌‌ها است که سبب می‌شود کمی از نظر مقاومت و نحوه استفاده با یکدیگر فرق کنند. به طور کلی چک کردن همیشه میزان شارژ باتری و سرویس دوره‌ای آن به افزایش طول عمر باتری کمک خواهد کرد. همچنین شارژ شدن آهسته و متناسب با ولتاژ خودش یکی از موارد مهمی است که باید رعایت شود. شارژ کرده باتری خودرو کاری تخصصی است نکات زیادی دارد و باید نزد شخص کاربلد انجام شود. به همین دلیل اگر با چنین مشکلی مواجه شدید حتما خودروی خود را تعمیرگاه بسپارید.

 شارژر باتری خودرو

شارژر باتری ماشین، وسیله‌ای کاربردی است که می‌تواند باتری خودروها را مجددا شارژ و قابل استفاده کند. باتوجه به انواع مختلف باتری ماشین، شارژر آن نیز انواع مختلفی دارد؛ اما به صورت کلی به دو دسته زیر تقسیم‌بندی می‌شود:

• شارژر شناور

• شارژر قطره‌ای 

شارژر باتری همچنین در انواع کوچک و بزرگ، قابل حمل و ثابت ساخته می‌شود و دارای یک محفظه و دو سیم رنگی است که باید به باتری ماشین متصل شوند. یکی از این دو سیم قطب منفی و یکی دیگر قطب مثبت است. این وسیله برای کارگاه‌های صنعتی و تعمیرگاه‌های ماشین بسیار پرکاربرد است. 

باتری خودرو با ولتاژ 12 کار می‌کند و طبیعتا باید با همین ولتاژ نیز شارژ شود. البته سرعت شارژ می‌تواند بیشتر نیز باشد اما در این صورت طول عمر باتری کاهش می‌یابد. شارژر باتری خودرو به برق 220 ولت وصل می‌شود؛ وظیفه مهم باتری تبدیل این حجم از جریان به ولتاژ کمتر و کاهش آن است. شارژ آرام و یکنواخت باتری بسیار مهم است  چراکه جریان بالا و متناوب به باتری آسیب رسانده و عمر آن را کم می‌کند. همچنین قطع شدن جریان شارژ وقتی باتری کاملا پر شده نیز مهم است و طول عمر باتری را افزایش می‌دهد. 

•برای شارژ باتری ماشین باید به دمای محل توجه کنید که زیاد بالا نرود چراکه ممکن است حادثه‌آفرین باشد. 

 •برای این کار باید قطب منفی شارژر را به قطب منفی باتری وو قطب مثبت را به قطب مثبت باتری وصل کنید و دقت داشته باشید که این اتصال درست انجام شود. اگر این اتصال به دقت انجام نشود و قطعی داشته باشد، جریان، یکنواخت به باتری منتقل نشده و باعث خرابی آن می‌شود.

اگر صاحب یک تعمیرگاه و یا کارگاه فنی مهندسی هستید و یا به هر دلیلی احتیاج به خرید این وسیله دارید حتما نکات زیر را در نظر بگیرید:

1.آمپر شارژر باتری

2.ولتاژ شارژر باتری

3.شاخص‌ها

4.ویژگی‌های ایمنی

5.حفاظت از قطبیت معکوس

6.حالت شناوری

برای تهیه شارژرهای باکیفیت و جدید می‌توانید به سایت اینورتر گروپ سر بزنید. اینورتر گروپ واردکننده اقلام صنعتی و الکترونیکی از سراسر دنیا با تضمین کیفیت آماده ارسال اجناس درخواستی شما است.

 

جمعه, 07 بهمن 1401 17:50

شارژر باطری اتوماتیک

نوشته شده توسط

همه ما می‌دانیم باتری چیست و چه کاربردهایی دارد؛ از ساعت دیواری گرفته تا لوازم الکترونیکی و اسباب‌بازی کودکان، همگی با باتری کار می‌کنند. درواقع باتری وسیله‌ای کوچک برای تولید و ذخیره نیروی الکتریسیته و درنهایت به گردش درآوردن آن در یک مدار است. ما از باتری استفاده‌های زیادی می‌کنیم و همین گستردگی و سهولت استفاده از باتری به حدی است که ارزش بازار جهانی آن به 44 میلیارد دلار می‌رسد. اما تا به حال از خودتان پرسیده‌اید که این حجم از باتری که سالیانه در جهان مصرف می‌شود، درنهایت به کجا می‌رود؟ آیا جایگزینی وجود دارد؟

برای پاسخ به این سوال بیایید نگاهی به ساختار باتری بیندازیم.

طرز کار باتری 

باتری‌های یکبار مصرف، باتوجه به نوعشان، از مواد مختلفی ساخته می‌شوند؛ اما طرز کار همه آن‌ها تقریبا یکسان است. می‌دانید که همه مواد دارای انرژی هستند و این انرژی از ذرات بسیار کوچکی به نام اتم که در مدارهای خود می‌چرخند، سرچشمه می‌گیرد. باتری‌ها برای استفاده از این انرژی به وجود آمده‌اند. در این وسیله یک سر مثبت و یک سر منفی، باعث به گردش درآمدن اتم‌ها و ایجاد جریان الکتریسیته می‌شوند. این جریان درون باتری باقی می‌ماند تا وقتی که به یک مصرف‌کننده متصل شود. 

انواع باتری 

باتری‌ها به طور کلی در دو دسته اولیه و ثانویه تولید می‌شوند؛ باتری‌های اولیه همان باتزی‌های یکبار مصرف هستند که همه ما با آن‌ها آشنا هستیم. اما باتری‌های ثانویه، باتری‌های شارژی هستند که می‌توان بارها و بارها از آن‌ها استفاده کرد. این باتری‌ها با استفاده از شارژر، مجددا شارژ و قابل استفاده می‌شوند.

باتری یکبار مصرف یا قابل شارژ

باتری‌های یکبار مصرف از مواد روی، کربن، سولفید لیتیم، آهن و دی‌اکسید لیتیم ساخته می‌شوند. این مواد درنهایت وارد چرخه محیط‌زیست شده و به پسماندهای الکترونیکی تبدیل می‌شوند و صدمات زیادی به آن وارد می‌کنند. البته خوب است بدانید که آمار بالای 90 درصد از باتری‌ها بازیافت می‌شوند؛ شاید با شنیدن این آمار، نفس راحتی بکشید؛ اما حقیقت چیز دیگری است. فرایند بازیافت به خودی خود سبب آلودگی و هزینه بسیاری است.

با این اوصاف استفاده از باتری‌های قابل شارژ منطقی به نظر می‌رسد؛ اما بحث‌های زیادی پیرامون این موضوع وجود دارد. اینکه آن‌ها قابل بازیافت و یا بی‌ضرر برای محیط‌زیست هستند، هنوز مورد شک و گمان است؛ اما واضح است که در صورت استفاده از باتری‌های قابل شارژ، تعداد باتری کمتری برای بازیافت خواهیم داشت. چه بسا در آینده، هیچ باتری از کار افتاده‌ای برای بازیافت نخواهیم داشت؛ به این جهت که تکنولوژی در تلاش برای ساخت باتری‌هایی هستند که هیچگاه خراب و از رده خارج نمی‌شوند. 

تنها چیزی که می‌توان به آن مطمئن بود این است که تکنولوژی همیشه راه خودش را پیدا می‌کند و ما نیز باید با آن همراه باشیم.

از این روی، انتخاب یک شارژر باتری که باتری‌های ما را شارژ کند، ارجحیت دارد. 

 انواع شارژر باتری

شارژر باتری یک وسیله کوچک است که می‌تواند باتری‌ها را شارژ و مجدد قابل استفاده کند. این وسیله باعث می‌شود جریان الکتریکی بار دیگر در باتری به حرکت درآید. اینگونه ما می‌توانیم باتری‌های خود را بارها استفاده و آلودگی کمتری راهی محیط‌زیست کنیم. همچنین در هزینه‌ها نیز صرفه‌جویی می‌شود. شارژر باتری انواع مختلفی دارد و آن‌ها را از لحاظ سرعت شارژ، مواد استفاده شده و میزان هوشمندی، دسته‌بندی می‌کنند.  مبحث شارژر باتری بسیار گستره است و در این مطلب به شارژر اتوماتیک می‌پردازیم؛ پیشنهاد می‌کنیم برای خواندن مطالب جامع‌تر به مقاله انواع شارژر باتری سری بزنید.

شارژر باتری اتوماتیک

این نوع شارژر از دیگر انواع شارژر هوشمندتر است و به همین دلیل اتوماتیک نام گرفته است. برای توضیح برتری این شارژر نیاز است چند نکته درباره طول عمر باتری‌ها را بیان کنیم. با ما همراه باشید. 

• اولین نکته درباره باتری‌های قابل شارژ این است که باید توجه داشته باشید که حداکثر استفاده را آن‌ها بکنید. به این منظور از کارهایی که طول عمر آن‌ها را کاهش می‌دهند پرهیز کنید. یکی از آن‌ها شارژ کردن بیش از حد آن‌ها است. هر باتری ظرفیت مشخصی دارد که اگر بیشتر از آن به برق وصل باشد، صدمه می‌بیند.

• دومین مسئله این است که حتی اگر باتری کمی شارژ داشته باشد، نباید آن را به شارژر وصل کنید.

• باید با ولتاژ مناسب و یکسان شارژ شوند.

• نباید داغ شوند.

شارژر باتری اتوماتیک، قادر است ظرفیت باتری را اندازه‌گیری کرده و به اندازه کافی به آن برق برساند. همچنین هنگامی که باتری به طور کامل شارژ شد، جریان برق را قطع کرده و از خراب شدن آن جلوگیری می‌کند. این باتری‌ها معمولا دارای یک نمایشگر هستند که اطلاعات کاملی از وضعیت باتری به شما می‌دهد. 

یکی از مزایای شارژرهای باتری اتوماتیک، وجود یک فن خنک‌کننده در آن‌ها است. باتری‌ها هنگام شارژ شدن، به دلیل تبادل انرژی و به وجود آمدن اصطکاک، گرم می‌شوند که این گرما باعث از بین رفتن مواد سازنده باتری و کمتر شدن تعداد چرخه شارژ آن می‌شود. وجود این فن خنک‌کننده به افزایش طول عمر باتری‌ها کمک می‌کند. شارژر باتری اتوماتیک ممکن است نسبت به نوع ساده، کمی گران‌تر باشد؛ اما به نظر می‌رسد سرمایه‌گذاری خوبی باشد. 

شارژر باتری اتوماتیک را می‌توانید با آمپرها و ولتاژهای مختلف شرکت فراتاب تهیه کنید. فراتاب یک شرکت ایرانی است که انواع باتری و شارژرهای مختلف را با بهترین کیفیت تولید می‌کند. شرکت فراتاب به صورت تخصصی به تولید و بهبود این محصولات تمرکز کرده است و شارژر باتری اتوماتیک را با آمپرهای 5، 10، 15، 20، 30، 40، 50 و 60 ارائه می‌دهد. همچنین این باتری‌ها با ولتاژهای 12، 24 و 48 موجود هستند و می‌توانید با مشاورین ما تماس گرفته و آنلاین سفارش دهید.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
اینورتر سینوسی 700 وات 12 ولت cotek sk 700-12 - 1.0 out of 5 1 based on 1 vote
500,000ریال
تست دبورا اینورتر سینوسی 700 وات 12 ولت cotek sk700-212 - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote
اینورتر سینوسی 3000 وات 12 ولت - 3.3 out of 5 1 based on 3 votes

اینورترها که وظیفه تبدیل جریان مستقیم به جریان متناوب را دارند در دو نوع متصل به شبکه و مستقل از شبکه می باشند که هر یک کاربردهای مختلفی دارند. اینورترها از لحاظ موج خروجی به صورت تمام سینوسی و شبه سینوسی هستند که از اینورترهای تمام سینوسی برای تجهیزات حساس و تجهیزات موتوری استفاده می شود که دارای قیمت بالایی نیز هستند. اینورترهای شبه سینوسی خروجی شان شبیه به موج سینوسی می باشد و از آن ها بیشتر برای مصارفی همچون روشنایی، موبایل و ... استفاده می شود. همان طور که می دانید اینورترهای سینوسی با توجه به کاربردهای فراوانی که دارند در توان ها و وات های مختلفی تولید می شوند که ما در این بخش قصد داریم اینورتر سینوسی 3000 وات 12 ولت را شرح دهیم که البته برندهای مختلفی اینورتر سینوسی با این توان و وات تولید می کنند که ما قصد داریم برخی از این برندها را نام ببریم و ویژگی ها و کاربرد آن ها را به وضوح شرح دهیم.

 

 

اینورتر سینوسی 3000 وات 12 ولت در برندهای مختلف

اینورتر سینوسی 3000 وات 12 ولت کارسپا مدل carspa P3000U-122

این مدل از اینورترهای سینوسی دارای مزایای زیر می باشد:

-دارای موج سینوسی خالص

-کیفیت ساخت این نوع اینورترها بسیار مناسب می باشد

-دارای بدنه آلومینیومی 

-دارای توان واقعی 3000 وات به صورت پیوسته

-دارای توان لحظه ای 6000 وات

-دارای THD کمتر از 3 درصد

-قابلیت کنترل اتوماتیک دمای دستگاه

اینورتر سینوسی 3000 وات 12 ولت وات جنسیس

-دارای ولتاژ ورودی 12 ولت DC

-دارای ولتاژ خروجی 220 ولت AC

-دارای شکل موج کاملاً سینوسی

-جنس بدنه آلومینیوم

-دارای توان پیوسته 3000 وات واقعی

-دارای توان راه انداز 9000 وات واقعی

-از این نوع اینورترها جهت راه اندازی یخچال، کولر گازی، کولر آبی، بخاری برقی و ... استفاده می شود.

اینورتر سینوسی 3000 وات 12 ولت کارسپا مدل P3000U-121

-دارای توان لحظه ای 6000 وات واقعی

-دارای ولتاژ ورودی 12 ولت

-دارای ولتاژ خروجی 220 ولت

-دارای توان دستگاه 3000 ولت واقعی

-دارای سیستم خنک سازی به همراه فن اتوماتیک

-دارای راه انداز نرم 

-این نوع اینورتر در هنگام پایین بودن ولتاژ، هشدار می دهند و بعد برای جلوگیری از هر گونه آسیب دیدگی، دستگاه را خاموش می کنند

-دارای خروجی USB

-مجهز به حفاظت اضافه دما

-مجهز به حفاظت اضافه بار

-مجهز به حفاظت ولتاژ بالا

-مجهز به حفاظت اتصال کوتاه

-در این نوع اینورتر ها در صورتی که خطایی وجود داشته باشد بعد از رفع خطا ریست خودکار انجام می شود

-قابلیت حفاظت زمین

-این نوع اینورترها اختلالات هارمونیکی بسیاری پایینی دارند حتی زیر 3 درصد

-دارای حفاظت اتصال اشتباه قطب ها

اینورتر سینوسی 3000 وات 12 ولت کوتک تایوان

-دارای شکل موج کاملاً سینوسی

-دارای ورودی و خروجی کاملاً ایزوله

-این نوع اینورترها نصب و راه اندازی آسانی دارند

-در این نوع اینورترها می توان با استفاده از DIP SWITCH فرکانس خروجی را تنظیم کرد

-در این نوع اینورترها می توان با استفاده از DIP SWITCH ولتاژ خروجی را نیز تنظیم کرد

-این نوع اینورترها مجهز به استانداردهای E۱۳/UL/CE/FCC می باشند 

-دارای سه رنگ چراغ های LED می باشند که جهت نمایش وضعیت کارکرد دستگاه مورد استفاده قرار می گیرند

-قابلیت محافظت در برابر اتصال کوتاه، اتصال معکوس باربیش از حد

-دما و بار توسط فن خنک کننده کنترل

-نوع سوکت خروجی این نوع اینورترها Germany Socket می باشد

-ولتاژ ورودی این نوع دستگاه ۱۲/۲۴/۴۸ می باشد

-دارای توان لحظه ای 6000 وات

-دارای ولتاژ خروجی ۱۰۰/۱۱۰/۱۱۵/۱۲۰/۲۰۰/۲۲۰/۲۳۰/۲۴۰

-دارای توان 3000 وات واقعی

علاوه بر این مواردی که از اینورتر سینوسی 3000 وات 12 ولت نام بردیم موارد دیگری نیز وجود دارد که شرح تمامی آن ها از حوصله این مقاله خارج می باشد. اگر می خواهید تمام اینورترهایی که دارای توان 3000 وات 12 ولت هستند را بشناسید می توانید به صفحه محصولات مجموعه اینورگروپ مراجعه کنید و یا با شماره 02133999115 تماس بگیرید تا کاتولوگ تمام محصولات را در اختیار شما قرار دهند.

مشاهده لیست قیمت و مشخصات اینورترهای مختلف مجموعه اینورتر گروپ

قیمت پنل خورشیدی 100000 وات - 3.4 out of 5 1 based on 19 votes

یکی از تجهیزات مهم سیستم های خورشیدی، پنل خورشیدی است که از ترکیبات نیمه هادی ساخته شده است و وظیفه آن این است که انرژی نورانی خورشیدی را به انرژی الکتریکی تبدیل کند پس لازمه ساخت نیروگاه های خورشیدی، وجود پنل خورشیدی می باشد. پنل های خورشیدی در دونوع پلی کریستال و مونوکریستال هستند که در توان های مختلفی تولید می شوند و با توجه به انواع و توان هایی که دارند قیمت پنل ها متغیر می باشد. حال ما دراین مقاله قصد داریم عوامل تاثیرگذار در توان پنل های خورشیدی، قیمت پنل خورشیدی 100000 وات و ... مورد بررسی قرار دهیم پس با ما همراه باشید.

 

عوامل تاثیرگذار در توان پنل های خورشیدی

با توجه به اینکه انرژی خورشیدی، انرژی طبیعی و تجدیدپذیر می باشد امکان دارد برخی از عوامل طبیعت در توان پنل های خورشیدی که نور خورشید را جذب می کنند تاثیر بگذارند که برخی از این عوامل به شرح زیر می باشد:

1-گرد و غبار: وجود گرد و غبار، برف، آلودگی هوا و ... از عوامل طبیعت هستند و با توجه به اینکه نورخورشید توانایی عبور از این موارد را ندارد سبب می شود توان تولیدی پنل کاهش یابد در نتیجه راندمان سیستم کاهش می یابد.

2-زاویه نصب پنل: یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار در توان خروجی پنل های خورشیدی، زاویه نصب پنل می باشد پس پنل باید در زاویه متناسب و درست نصب شود تا در توان خروجی پنل تاثیر بدی نگذارد.

3-سایه: یکی از مهم ترین مسائلی که در نصب پنل خورشیدی باید به آن دقت داشت این است که مکان انتخابی برای نصب به گونه ای باشد که حداقل سایه را داشته باشد مثلاً نباید پنل لابه لای اجسام، درختان و ... باشد که مانع رسیدن سایه به آن شود. به همین دلیل نیاز است که قبل از راه اندازی و نصب پنل از متخصصین این حوزه مشاوره بگیرید شما برای مشاوره می توانید همین الان با شماره 02133999115 تماس بگیرید.

4-ارتفاع نصب پنل: ارتفاع از مهم ترین عوامل تاثیرگذار در توان پنل خورشیدی می باشد درحقیقت هرچه ارتفاع پنل ها بیشتر باشد، ضخامت جو کمتر می شود که در اینصورت میزان جذب نور توسط سلول ها راحت تر و بهتر خواهد بود.

5-استراکچر: استراکچر و یا همان ساختار سیستم از دیگر عوامل تاثیرگذار می باشد. اگر ساختار سیستم استاندارد و اصولی نباشد بعد از مدت ها تغییر جهت می دهد و همین امر سبب کاهش راندمان پنل خورشیدی می شود.

6-میزان تابش: تغییرات میزان تابش از عواملی می باشد که به صورت مستقیم بر روی توان و جریان پنل خورشیدی تاثیر می گذارد. درحقیقت با افزایش شدت تابش انرژی تولید پنل افزایش می یابد.

7-خطای سازنده: از عوامل دیگری که در توان و عملکرد پنل خورشیدی تاثیرگذار است ساختار پنل می باشد مثلا امکان دارد به دلیل خطای انسانی در کارخانه، پنل مشکل ساختاری داشته باشد ( بهتر است برای خرید پنل خورشیدی به شرکت های معتبر و با تجربه مراجعه کنید تا دچار این مشکلات نشوید ).

8-تاثیر دما بر عملکرد پنل: میزان ولتاژ و جریان خروجی پنل خورشیدی وابسته به دما نیز هست. ولتاژ و توان خروجی سلول‌های خورشیدی کریستالی با افزایش دما کاهش می یابد. ضریب دما برای سلول‌های خورشیدی بیان کننده میزان تاثیر دما بر ولتاژ، جریان و توان خروجی می‌باشد. در اکثر سلول‌های خورشیدی ضریب دما برای ولتاژ و توان منفی و برای جریان مثبت است. تاثیر دما بر جریان خروجی به قدری کم می‌باشد که می‌توان این تغییر جریان را نادیده گرفت. در کل می‌توان گفت که دمای بالا عمر و راندمان پنل را کاهش می‌دهد.

قیمت پنل های خورشیدی

همان طور که در بالا ذکر کردیم قیمت پنل خورشیدی با توجه به نوع و توان آن متفاوت می باشد. بسیاری از افراد از ما قیمت پنل خورشیدی 100000 وات را سوال می کنند ( این پنل یکی از پرکاربردترین پنل ها می باشد که بسیاری از افراد در نیروگاه های خود از آن استفاده می کنند ) اگر می خواهید لیست دقیق و کاملی از قیمت ها داشته باشید با یکی از شماره های 02133999115، 02133999719 و یا 02133113566 تماس بگیرید. متخصصان ما علاوه بر ارائه قیمت، مشاوره لازم جهت انتخاب، خرید پنل خورشیدی، نحوه راه اندازی نیروگاه خورشیدی و ... را در اختیار شما قرار می دهند.

نمایندگی اینورتر سینوسی کارسپا - 3.0 out of 5 1 based on 1 vote

همان طور که می دانید اینورتر و یا مبدل وسیله ای است که جریان مستقیم را به جریان متناوب تبدیل می کند. اینورترها یکی از مهم ترین تجهیزاتی می باشند که می توان از آن ها در سیستم های خورشیدی، در منبع تغذیه انواع کامپیوترها، در وسیله های حمل و نقل، در لوازم خانگی و ... استفاده کرد. اینورترها برندهای متنوعی دارند که هر برند ویژگی های خاص و منحصر به فردی دارد ولی جدا از برند، اینورترها در حالت کلی به سه دسته تقسیم می شوند که به شرح زیر می باشد:

1-اینورترهای مرکزی: این نوع اینورترها از لحاظ ظرفیت جزء بزرگترین اینورترها می باشند که از این نوع اینورترها بیشتر برای سیستم های مقیاس مطلوب همچون مزارع خورشیدی استفاده می شود.

2-اینورترهای رشته ای: از این نوع اینورترها برای سیستم های مسکونی و تجاری استفاده می شود که خود این اینورترها در سه حالت روی شبکه، خارج از شبکه و ترکیبی  می باشند.

3-میکرومبدل ها: این نوع اینورترها جدیدترین و جوان ترین نوع اینورترها هستند که نسبت به انواع دیگر کوچک تر هستند و می توان از آن ها در سیستم های PV خورشیدی مسکونی استفاده کرد که البته با پیشرفت تکنولوژی، این نوع اینورترها در زمینه های صنعتی و تجاری نیز قابل استفاده خواهند بود.

همان طور که در بالا ذکر کردیم اینورترها دارای برندهای متنوعی هستند که یکی از این برندها، برند کارسپا می باشد که بسیار محبوب و کاربردی است. حال ما در ادامه قصد داریم اینورتر کارسپا را به طور دقیق مورد بررسی قرار دهیم و یکی از شرکت هایی که دارای نمایندگی اینورتر سینوسی کارسپا هست را به شما معرفی کنیم پس با ما همراه باشید.

اینورتر سینوسی کارسپا

کارسپا یک برند چینی می باشد که در سال 2005 در ونژو که جزء بهترین و بزرگترین پایگاه تولید تجهیزات الکتریکی ولتاژ پایین است تاسیس شد. این شرکت از سال 2005 به قدری در زمینه تجهیزات و سیستم نوری پیشرفت کرده که هم اکنون به بیش از 78 کشور محصولات خود را صادر می کند. یکی از تجهیزات این نوع شرکت، اینورتر سینوسی کارسپا می باشد که این نوع اینورتر در سری های مختلفی تولید می شود که به شرح زیر است:

1-اینورترهای سینوسی سری P کارسپا: خروجی این نوع اینورترها، سینوسی خالص می باشد. استفاده از این نوع اینورترها برای کاربران بسیار راحت و ساده می باشد و هم چنین دارای راندمان بالایی است. ساختار این نوع اینورترها به این شکل است که در آن فن خنک کننده ای وجود دارد که از افزایش دمای آن جلوگیری می کند و همین امر سبب افزایش راندمان دستگاه می شود. بهتر است بدانید که این اینورتر سینوسی ولتاژهای 12، 24 و 48 ولت را در ورودی دریافت کرده و به 220 الی 240 ولت AC در خروجی تبدیل می‌ کند.  این سری از اینورترهای کارسپا، کیفیت موج خروجی بسیار بالایی دارند که برای بارهایی که حساس هستند و مصرف‌کنندگان معمول برق AC بسیار مناسب می ‌باشند.

2-اینورترهای سری SKD کارسپا: از ویژگی های منحصر به فردی که این نوع اینورترها دارند 3 برابر بودن توان راه اندازی، جریان و یا لحظه ای دستگاه نسبت به مقدار نامی می باشد. این نوع اینورتر نیز از نوع تمام سینوسی است که موج خروجی با کیفیت بالا دارد به گونه ای که موج خروجی ای با کیفیت موج برق شبکه تحویل می دهد.

 

3-اینورترهای سری CPS کارسپا: این نوع از اینورترها دوبرابر جریان و توان لحظه ای را نسبت به مقدار نامی دارند. این نوع اینورترها به عنوان یک شارژر برای باطری ها نیز استفاده می شوند. در حقیقت می توان از این نوع باتری ها به عنوان پشتیبان نیز استفاده کرد. یکی از ویژگی های خاصی که این نوع اینورتر نسبت به سایرین داد این است که این نوع اینورتر توانایی جابه جایی (سوئیچ) بین اینورتر و شارژر را در کمتر از 8 میلی ثانیه دارد. درواقع زمانی‌ که برق شبکه وصل است این اینورتر باتری را شارژ می نماید و در زمان قطع برق شبکه، از برق سراسری بر روی برق باطری بدون آنکه قطعی برق قابل ‌لمس باشد سوئیچ می کند.

نکته: اینورترهای سینوسی کامل از بهترین اینورترهایی می باشند که می توان از آن ها جهت راه اندازی تجهیزات موتوری همچون یخچال، پمپ، کولر، دریل، سنگ فرز و ... استفاده کرد برای اطلاع از قیمت اینورترهای سینوسی می توانید با شماره 02133999115  تماس بگیرید.

کدام شرکت ها دارای نمایندگی اینورتر سینوسی کارسپا می باشند؟

یکی ازبهترین و مناسب ترین شرکت هایی که دارای نمایندگی اینورتر سینوسی کارسپا هست شرکت اینورتر گروپ می باشد در حقیقت این مجموعه دارای نمایندگی انحصاری شرکت کارسپا در زمینه خرید، فروش، پخش تجهیزات اینورتر، مشاوره و ... می باشد.

 برای کسب اطلاعات بیشتر با مجموعه تماس بگیرید.

برای مشاهده قیمت اینورترها کلیک کنید

صفحه1 از142

طراحی و پیاده سازی M.A