محصولات

قیمت پنل خورشیدی برای مزرعه - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote

مزارع خورشیدی :


مزارع خورشیدی تاسیسات خورشیدی مقیاس بزرگ و زمینی هستند. آنها از پنل های فتوولتائیک یا سایر روش های جمع آوری انرژی خورشیدی مانند سیستم های خورشیدی متمرکز برای انرژی خورشید استفاده می کنند. مزارع خورشیدی با نام نیروگاه های خورشیدی نیز شناخته می شوند. آنها به عنوان نیروگاه های برق کار می کنند ، دقیقاً مانند نیروگاه های سوخت فسیلی که از قرن گذشته برای مصرف کنندگان برق تولید کرده اند.آنها از نظر روشهای مهم با سیستمهای خورشیدی پشت بام و حتی سیستمهای خورشیدی تجاری متفاوت هستند. مزارع خورشیدی تاسیسات گسترده ای از صفحات خورشیدی در زمین هستند که تا 1000 هکتار را پوشش می دهند. آنها یک روش طبیعت برای تولید برق برای شبکه هستند ، بدون هیچ سر و صدا و اتلاف ، انجام می شوند. بسیاری از مزارع خورشیدی را می توان با انواع دیگر کشاورزی ، مانند چرای گوسفندان ، ترکیب کرد و توسط مشاغل کشاورزی یا گروه های اجتماعی برای تأمین انرژی محلی ایجاد کرد.


استفاده از پنل خورشیدی کشاورزی برای تامین برق مزرعه:


اگر تصمیم به تامین برق مزرعه  دارید، می‌توانید از پنل خورشیدی و سیستم‌های خورشیدی کمک بگیرید. توجه داشته باشید که برای راه‌اندازی چنین سیستمی می‌توانید برای هر کیلووات پنل خورشیدی، تقریبا چهار کیلووات ساعت در روز برق تولید کنید. با توجه به این توضیحات، اگر شما یک سیستم خورشید ۵ کیلوواتی داشته باشید، در یک روز می‌تواند نزدیک به ۲۰ کیلووات ساعت برق به تولید برساند. این میزان را می‌توان به منظور آفتاب زیاد با گرمای کم در نظر گرفت.

 

 

قیمت پنل خورشیدی برای مزرعه:

 

قیمت براساس توان مصرفی روزانه و برحسب وات ، قیمت پنل خورشیدی برای مزرعه بدست می آید. قیمت پنل خورشیدی برای مزرعه براساس توان مصرفی هروات 3000 تومان تا 6000 تومان ، بستگی به شرایط پشتیبانی باتری برای 2 یا 3 یا 4 روز تفاوت دارد. سولار پنل برای مزرعه و کشاورزی در محیط هایی دیده می شود که به برق دسترس ندارند. یا استفاده از برق برای آن ها هزینه بسیاری را ایجاد می کند. استفاده از پنل خورشیدی به تنهایی برای مزارع خورشیدی پایان نمی یابد . بلکه می توان به محیط های دیگر چون ویلاها، مزارع، دامداری ها، کشاورزی اشاره نمود. قیمت پنل خورشیدی برای مزرعه، در ابعاد مختلف و ظرفیت تولید انرژی برق گوناگون است. با مراجعه به شرکت اینورتر گروپ می توانید لیست قیمت تمامی پنل خورشیدی را داشته باشید و یا اقلامی را که نیاز دارید خریداری نمایید. کیفیت بی نظیر آن ها در کنار قیمت مناسب کالا از نظر ها پنهان نبوده و همین امر به خرید و فروش و تولید بالای این پتل ها بسیار کمک کرده است. قیمت تمامی انواع پنل ها با کاربرد و کارایی آن ها به بهترین شکل در سایت اینورتر گروپ موجود می باشد که البته می توان از نمایندگان خرید و فروش کالا به صورت حضوری این اطلاعات را به دست آورده و بهترین کالا را به دست آورد. هم چنین اطلاعات کافی خریداری کرده و در مکان مورد نظر آن ها را نصب نمود. انواع مختلف پنل های خورشیدی برای بهینه سازی مصرف انرژی بسیار مناسب و کاربردی بوده و می توان از بهترین انواع آن استفاده کرد.

 


مزیت‌های استفاده از سولار پنل خورشیدی برای مزرعه:


صرفه‌جویی در هزینه‌ها
کمک به محیط‌زیست و کاهش آلودگی
جلوگیری از یخ زدن گیاهان

در چه مکانی می توان پنل خورشیدی برای مزرعه راه اندازی نمود؟


علاوه بر آفتاب فراوان و دمای متوسط ، خورشید در مناطقی که دارای باد کم و رطوبت کم است بهترین عملکرد را دارد. مناطقی که هم اکنون تحت پوشش گیاهان زراعی و چمن هستند بهترین شرایط را برای خورشیدی در سراسر جهان فراهم می کنند.

شماره تماس :

02133999719

02133999115

پمپ خورشیدی چیست - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote

سیستم پمپ خورشیدی چیست؟


سیستم پمپ آب خورشیدی اساساً یک سیستم پمپ الکتریکی است که در آن برق توسط یک یا چند صفحه خورشیدی تأمین می شود. یک سیستم پمپاژ خورشیدی متشکل از یک آرایه صفحه خورشیدی است که یک موتور الکتریکی را تأمین می کند ، که به نوبه خود یک پمپ سوراخ یا سطح را تأمین می کند. پمپ های خورشیدی با الکتریسیته تولید شده توسط پنل های خورشیدی یا انرژی حرارتی تابشی موجود از نور خورشید جمع شده در مقابل پمپ های آب شبکه یا دیزل کار می کنند. به طور کلی ، پمپ های خورشیدی از یک آرایه صفحه خورشیدی ، شارژ کنترلر خورشیدی (MPPT) ، پمپ آب DC ، فیوز قطع کننده ها ، سیم کشی برق و مخزن ذخیره آب تشکیل شده اند.

 

پمپ آب خورشیدی چگونه کار می کند؟


ماژول های فتوولتائیک با استفاده از سلول های سیلیکون ، بدون هیچ قسمت متحرک ، از نور خورشید، برق تولید می کنند. در هوای سرد یا گرم به خوبی کار می کنند. پمپ های آب خورشیدی به طور خاص برای استفاده از برق DC از صفحات خورشیدی طراحی شده اند. پمپ ها باید در شرایط کم نور ، هنگامی که برق کم می شود ، بدون گرم شدن بیش از حد کار کنند. پمپ های کم حجم از مکانیسم های جابجایی مثبت (حجمی) استفاده می کنند که آب را در حفره ها مهر و موم کرده و به سمت بالا فشار می دهند. ظرفیت بالابر حتی در هنگام کند پمپاژ نیز حفظ می شود. این مکانیسم ها شامل پمپ های دیافراگم ، پره و پیستون هستند. اینها با پمپ گریز از مرکز معمولی متفاوت است که برای کارایی کارآمد باید سریع بچرخد. پمپ های سانتریفیوژ در مواردی که به حجم بیشتری نیاز باشد ، استفاده می شوند. عملکرد پمپ های خورشیدی عمدتا به دلیل کمترین هزینه های بهره برداری و تعمیر و نگهداری از صرفه اقتصادی بیشتری برخوردار است و تأثیرات زیست محیطی کمتری نسبت به پمپ های مجهز به موتور احتراق داخلی (ICE) دارد. پمپ های خورشیدی در مواردی مفید هستند که برق شبکه در دسترس نباشد و منابع جایگزین (به ویژه باد) انرژی کافی را تأمین نکنند.

 

پمپ آب خورشیدی برای چه مکانی استفاده می شود؟


پمپ خورشیدی مورد استفاده برای آب خانه خود را تأمین میکند. هم چنین پمپ های خورشیدی برای خانه های شخصی ، کابین ها ، دهکده ها ، کلینیک های پزشکی و غیره استفاده می شود. پمپ آب را می توان با استفاده از آرایه خورشیدی خود و یا با یک سیستم اصلی که چراغ ها و لوازم خانگی را تأمین می کند ، تأمین کرد. ممکن است از یک مخزن ذخیره بالا استفاده شود یا پمپ دوم به نام تقویت کننده پمپ می تواند فشار آب لازم را ایجاد کند. یا سیستم اصلی باتری می تواند به جای مخزن ذخیره سازی فراهم کند. هنگامی که آفتاب کم است ، جمع آوری آب باران می تواند مکمل پمپاژ خورشید باشد. پمپ های آب خورشیدی می توانند آب را به مکانهایی برسانند که از حد مجاز خطوط برق خارج باشد. معمولاً این مکانها برای تأمین آب خود به نیروی انسانی یا حیوانی یا موتورهای دیزلی متکی هستند.  پمپ های آب خورشیدی می توانند جایگزین سیستم های فعلی پمپ شوند و هم مزایای اقتصادی،اجتماعی و هم مزایای مربوط به آب و هوا را به همراه داشته باشند. از آب تأمین شده توسط پمپ آب خورشیدی می توان برای آبیاری محصولات کشاورزی ، آب دام ها یا تأمین آب آشامیدنی قابل استفاده میباشد.

جهت آشنایی با پمپ آب خورشیدی کلیک نمایید.

شماره تماس :02133999115

 

 

عمق پمپ خورشیدی تا چه اندازه می تواند کار کند؟


کمترین پمپ های خورشیدی با فشار کمتر از 150 وات خورشیدی کار می کنند و می توانند آب را از عمق بیش از 200 فوت (65 متر) با 1.5 گالن (5.7 لیتر) در دقیقه بلند کنند.

 

چند پنل خورشیدی برای راه اندازی پمپ آب لازم است؟


5 عدد صفحه خورشیدی
بستگی به وات پمپ آب دارد. اما به طور کلی برای پمپ آب 100 وات به 5 عدد پنل خورشیدی نیاز دارید. اگر یک پنل خورشیدی 20 وات تولید کنید و شما یک پمپ آب 300 وات داشته باشید. بنابراین برای کارکردن پمپ به 15 عدد پنل خورشیدی نیاز دارید. اندازه گیری باید کامل و دقیق باشد تا انرژی کافی از پنل ها به دست آید.

انواع پمپ های آبی خورشیدی در بازار 

 

 

 

پمپ خورشیدی AC بهتر است یا DC ؟ و چه کارایی دارند؟


یک پمپ DC از پمپ AC کارآمدتر است و برای کارکرد به پنل های خورشیدی کمتری نیاز است . نگهداری در مناطق دور افتاده دشوار است زیرا به مراکز خدمات تخصصی احتیاج دارد و در شب نمی تواند برای شرایط اضطراری کار کند . همچنین قیمت آن بالاتر از پمپ AC میباشد. ولتاژ موتورهای پمپ خورشیدی می تواند AC (جریان متناوب) یا DC (جریان مستقیم) باشد. موتورهای جریان مستقیم برای کاربردهای کوچک تا متوسط تا درجه بندی حدود 4 کیلووات مورد استفاده قرار می گیرند و برای کاربردهایی مانند آبنماهای باغ ، محوطه سازی ، آب آشامیدنی دام یا پروژه های کوچک آبیاری مناسب هستند. از آنجا که سیستم های DC معمولاً دارای سطح کارایی بالاتری نسبت به پمپ های AC با اندازه مشابه هستند ، با استفاده از صفحات خورشیدی کوچکتر ، هزینه ها کاهش می یابد.

 شماره تماس :

02133999719

02133999115

پنل خورشیدی صنعتی - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote

پنل خورشیدی صنعتی:

پنل خورشیدی صنعتی ، نور خورشید را مستقیم به برق DC یا همان برق باتری تبدیل می کنند و برای همین علت برای تبدیل برق تولیدی به برق AC شهری ما نیاز به تجهیزات انرژی خورشیدی داریم. پنل های خورشیدی صنعتی ابزاری برای تبدیل نور خورشید به انرژی الکتریسیته هستند و عضو جدانشدنی سیستم های فتوولتاییک می باشند. یکی از ارزانترین و نامحدود ترین منابع تامین انرژی الکتریسیته در جهان استفاده از سیستم های سولار می باشد که به راحتی نصب می شوند و برای سالیان زیادی انرژی پاک تولید می کنند.  

مزایا پنل خورشیدی صنعتی:


ﻋﺪم ﻧﯿﺎز ﺑﻪ ﺷﺒﮑﻪ ﺳﺮاﺳﺮي
ﻋﺪم ﻧﯿﺎز ﺑﻪ ﺳﻮﺧﺖ
ﺳﺎزﮔﺎري ﺑﺎ ﻣﺤﯿﻂ زﯾﺴﺖ
ﻣﺤﯿﻂ زﯾﺴﺖ را آﻟﻮده نمی کند
 آﻟﻮدﮔﯽ ﺻﻮﺗﯽ ﻧﺪارد
ﺑﺮاي ﺗﻮﻟﯿﺪ ﺑﺮق ﻧﯿﺎز ﺑﻪ آب ﻧﺪارد

 

معایب پنل خورشیدی صنعتی:


ﻫﺰﯾﻨﻪ ﺳﺮﻣﺎیه گذاری اولیه ﺑﺎﻻ اﺳﺖ
واﺑﺴﺘﮕﯽ ﺑﻪ ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺗﺎﺑﺶ ﺧﻮرﺷﯿﺪ درﻃﯽ روزو ﻣﺎه های ﻣﺨﺘﻠﻒ
تفاوت و تغییر نور خورشید در فصول مختلف سال
تولید انرژی در شب ممکن نیست
هزینه تعمیر و نگهداری باتری ها بالا هستند
 قیمت بالای پنل های خورشیدی
عدم آشنایی مردم با این تکنولوژی

جهت مشاهده سایر مقالات کلیک نمایید.

بازدهی صفحات خورشیدی چگونه محاسبه می شود:

بازدهی در پنل خورشیدی فتوولتاییک با توانایی یک پنل خورشیدی برای تبدیل نور خورشیدی به آن اندازه گیری می شود و در ابعاد و اندازه های مختلفی ، برای سقف های کوچک تر، پنل کارآمد تری قابل استفاده هستند . کارایی پنل خورشیدی، قدرت خروجی یک پنل را برای هر یک مشخص می کند و می توان گفت بازدهی پنل خورشیدی و هم چنین آمپر خروجی از پنل خورشیدی جهت شارژ کردن باتری خورشیدی می باشد.

کاربرد پنل خورشیدی صنعتی:

از پنل های خورشیدی می توان در اکثر کاربری های صنعتی استفاده نمود .
روشنایی خورشیدی
پمپ های خورشیدی
یخچال های خورشیدی
ساعت و ماشین حساب های خورشیدی
سیستم تغذیه برق پرتابل
پنل خورشیدی عشایری
کوله پشتی خورشیدی

 

 

از چه پنل خورشیدی، در نیروگاه خورشیدی استفاده می کنند:


لازم است بدانید منطقه ای که دسترسی به برق شهر ندارند از این پنل خورشیدی  استفاده می شود. عموما پنل خورشیدی به مدت 20 تا 25 سال می توان بهره برداری نمود . ازمزایای نیروگاه های خورشیدی ، انرژی خورشید را به برق تبدیل می کننـد در آینـده بـا مزایـای قـاطعی که در برابر نیروگاه های فسیلی و اتمی دارند به خصوص اینکه دوستدار محیط زیست می باشند به این ترتیب مشکل برق بخصوص در دوران اتمام ذخائر نفت و گاز حل خواهند شد. سایه پنل با کارکرد پنل خورشیدی تاثیر می گذارد در این صورت که با دریافت نور مستقیم خورشید، تولید برق می نماید و برای تولید برق بیشتر بهتر است پنل خورشیدی در معرض تابش آفتاب باشد . راه اندازی نیروگاه خورشیدی بستگی به ابعاد پنل خورشیدی بررسی موقعیت محل، شرایط موقعیت محل ، شرایط دسترسی به زمین مناسب و محل نصب سیستم نیروگاهی ، شرایط آب و هوایی، دمای محیط ، سرعت باد ، هوای آفتابی، نوع پنل خورشیدی مونو کریستال و پلی کریستال دارد . نیروگاه خورشیدی در همه ی مکان ها قابلیت نصب دارد و یک نوع انرژی خورشیدی در تولید برق است، و با استفاده از صفحات خورشیدی ساخته شده از سلول خورشیدی که ظرفیت تولید 24 کیلووات کار می کند. و هم چنین برای نصب نیروگاه خورشیدی مجموعه ای از ماژول خورشیدی ، اینورتر و باتری لازم است و اساس کار نیروگاه خورشیدی به گونه ای است: نوری که به پنل خورشیدی می تابد به انرژی الکتریکی تبدیل می شود و جریان برق تولید شده توسط پنل خورشیدی مستقیم DC است که با استفاده از دستگاهی به نام اینورتر با سری موازی کردن به برق شهری متناوب AC تبدیل می شود.

جهت خرید پنل خورشیدی صنعتی با ما در تماس باشید.

شماره تماس:

02133999115

02133999719

شارژر باتری چیست - 5.0 out of 5 1 based on 1 vote

شارژر باتری چیست؟


شارژر باتری دستگاهی است که برای قرار دادن انرژی در باتری ثانویه یا باتری قابل شارژ با جریان برق از طریق آن استفاده می شود. همه شارژرهای باتری در یک چیز مشترک هستند: آنها با تغذیه جریان الکتریکی از طریق باتری ها برای مدتی کار می کنند به این امید که سلول های داخل، مقداری از انرژی عبوری از آنها را حفظ کنند. تقریباً همان جایی است که شباهت بین شارژرها شروع و پایان می یابد. گاهی به دلیل از کار افتادن دینام بعد از شارژ اولیه باتری با اسید نیازمند شارژ است. این کارکرد با دستگاه های شارژر باتری انجام می گیرد. شارژر های باتری با قدرت های مختلفی تولید می شوند. معنی قدرت ، تعداد باتری در یک زمان قادر به شارژ کردن می باشد. پروتکل شارژ به اندازه و نوع باتری شارژ شده بستگی دارد. برخی از انواع باتری تحمل زیادی برای شارژ بیش از حد دارند و می توانند با اتصال به منبع ولتاژ ثابت یا منبع جریان ثابت شارژ شوند. شارژرهای ساده از این نوع در پایان چرخه شارژ به قطع دستی نیاز دارند یا ممکن است دارای یک تایمر برای قطع جریان شارژ در یک زمان ثابت باشند.

 

شارژر باتری 12 ولت چگونه کار می کند؟


شارژر باتری قدیمی 12 ولت از یک ولتاژ شارژ ثابت برخوردار است ، آنقدر زیاد که آمپر را به باتری وارد میکند. هرچه مقاومت باتری بالا می رود ، همانطور که حالت شارژ افزایش می یابد ، شارژر 12 ولتی سخت تر آمپرها را وارد می کند. بنابراین سرعت آمپر کاهش می یابد.

 

شارژرهای باتری چگونه کار می کنند؟


یک شارژر باتری با کیفیت، پایه باتری های با دوام و عملکرد خوب را فراهم می کند. در یک بازار حساس به قیمت ، شارژرها معمولاً از اولویت کمی برخوردار می شوند. باتری و شارژر باید مثل اسب و کالسکه با هم باشند. برنامه ریزی محتاطانه منبع برق با قرار دادن آن در ابتدای پروژه و نه پس از اتمام سخت افزار، اولویت اصلی را به خود اختصاص می دهد ، این یک روش معمول است. مهندسان غالباً از پیچیدگی های مربوط به منبع تغذیه بی اطلاع هستند. خصوصاً هنگام شارژ در شرایط نامساعد. یک باتری با تبدیل انرژی شیمیایی ذخیره شده خود به انرژی الکتریکی کار می کند. وقتی الکترولیت باتری تمام شد ، باید دوباره شارژ شود. شارژر باتری دستگاهی است که جریان مستقیم (DC) را برای بازگرداندن الکترولیت مصرف شده به باتری ارائه می دهد. بنابراین در حالت ایده آل ، هنگامی که تمام الکترولیت های باتری بازیابی می شوند ، منبع تغذیه باید متوقف شود.

 

 

شارژر باتری جهانی چیست؟


شارژر جهانی یا شارژر معمولی می تواند به موارد زیر اشاره داشته باشد: یک شارژر باتری که می تواند از انواع ولتاژهای ورودی انرژی دریافت کند. شارژر باتری،  شارژر باتری جهانی، آنالیز ، سیستم های شارژ هوشمند خودکار که می تواند با چرخه های شارژ پیچیده مشخص شده توسط سازنده باتری برنامه ریزی شود. نه ، به هیچ وجه جهانی وجود ندارد ، نه ولتاژ ورودی و نه مدار شارژ. آنها برای کنترل انواع مختلف برق ورودی طراحی شده اند و بسته به باتری های شارژ شده مدارهای شارژر کاملا متفاوتی دارند.

حالت های شارژ دو نوع وجود دارد:


شارژ سریع، برای باتری های جدید یا استفاده نشده و دوم شارژ شناور برای شارژ باتری های موجود در سرویس و تأمین بار برای جبران کم شدن شارژ باتری در سرویس .
یک شارژر باتری از مدار یکسوساز ، مدار تغذیه ، نظارت بر امواج ، مدار کنترل ، مدار رگولاتور و مدار تشخیص خطا تشکیل شده است. این شارژر همچنین می تواند به عنوان منبع DC برای مدار کنترل و حفاظت یک پست فرعی در هنگام کار عادی یا برای شارژ باتری در حالت شناور استفاده شود. وقتی مشکلی در سیستم AC وجود دارد ، پس باتری بارهای DC را در یک تابلو برق تأمین می کند.

آیا می توانم ماشین را با شارژر باتری متصل کنم؟


بله ، اگر باتری شارژ شود ، اتصال یا عدم شارژر تفاوتی نخواهد داشت. اما خیر ، اگر باتری تخلیه شود ، به هر حال روشن نمی شود زیرا شارژر نمی تواند جریان کافی تأمین کند. به شارژر ، باتری یا ماشین آسیب نمی رساند.